01.10.2020р.

На Одеській залізниці вшанували ветеранів-залізничників в Міжнародний день людей похилого віку

На Одеській залізниці вшанували ветеранів-залізничників в Міжнародний день людей похилого віку

Сьогодні, 1 жовтня, у Міжнародний День людей похилого віку, керівництво регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та Дорпрофсожу привітали своїх колег - ветеранів війни та праці та ветеранів-пенсіонерів магістралі.

До присутніх із словами привітання звернулись Голова Дорожнього комітету профспілки Ігор Соловйов, Голова Ради ветеранів війни та праці та ветеранів-пенсіонерів Одеської магістралі Григорій Ісенко та головний лікар санаторію-профілакторію Дорпрофсожу Тамара Чубчик, де наразі проходять оздоровлення 52 ветерана-залізничника.

Голова Дорожнього комітету профспілки Ігор Соловйов зазначив, що ветерани галузі завжди є для молодого покоління прикладом. «Хочу подякувати Вам за Вашу працю, знання, за Вашу мудрість і досвід, який Ви передаєте нам. Ви наша опора і гордість галузі. Активного Вам довголіття, добробуту та родинної злагоди », - сказав він. 

Голова Ради ветеранів війни та праці та ветеранів-пенсіонерів Одеської магістралі Григорій Ісенко подякував всім ветеранам за їх нелегку працю, а також висловив вдячність за розуміння та співпрацю керівництва регіональної філії, профспілки та ветеранських організації «навіть в такі непрості часи, які випали на нашу долю зараз».

На честь свята у всіх регіонах магістралі з дотриманням всіх вимог, в рамках карантинних заходів, відбулися благодійні заходи. Також 140 пенсіонерам-ветеранам, які перебувають у скрутному становищі, будуть вручені продуктові набори.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»