Прес-центр

Порядок надання відповідей на журналістські запити та проведення фото- та відеозйомок на об’єктах залізничної інфраструктури:

Залізниця є об’єктом підвищеної небезпеки, її діяльність регулюють Закони України «Про транспорт» та «Про залізничний транспорт». Проведення будь-яких зйомок на території інфраструктури залізниці повинно обов’язково узгоджуватися з представниками залізниці.

Для узгодження проведення фото- та відеозйомки або отримання коментарю відповідного спеціаліста залізниці попередньо (за тиждень) представник засобів масової інформації у письмовій формі подає інформаційний запит на ім’я начальника Одеської залізниці, де вказує мету зйомки, об’єкт на якому планується проводитись знімальний процес, перелік запитань до представника залізниці (для отримання коментарю) та координати контактної особи. Дозвіл на зйомки розповсюджується тільки на об’єкти (сцени), що вказані в листі. Працівник Одеської залізниці (спікер), що надає офіційну інформацію у вигляді інтерв’ю, залишає за собою право не надавати відповіді на запитання, що виходять за межі його компетенції або не мають безпосереднього відношення до тематики інтерв’ю.


Інформаційний запит слід надсилати на номер факса: (048) 725-79-98 або на електронну адресу: cpress_od@ukr.net.

Працівники прес-служби Одеської залізниці обов’язково зателефонують для узгодження робочих моментів.


Телефони прес-служби: (048) 727-10-07, (095) 289-22-19, (063) 643-57-65.

Факс: (048) 725-79-98

Електронна адреса: cpress_od@ukr.net

Поштова адреса: 65012, м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 19, прес-служба.