Віртуальна приймальня

У зв’язку зі створенням філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» питання отримання оперативної відповіді з ПРОДАЖУ ТА РЕЗЕРВУВАННЯ ПРОЇЗНИХ ДОКУМЕНТІВ (КВИТКІВ) ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ та щодо роботи систем необхідно звертатися в службу підтримки за телефоном: +380(44) 591-1988 або на адресу електронної пошти: booking@uz.gov.ua

З інших питань пасажирських перевезень і сервісу рекомендуємо звертатися на Веб-сайт АТ «Укрзалізниця» за посиланням: https://www.uz.gov.ua/contacts_feedback/ask_a_question/.

У зв’язку з вилученням зі складу регіональної філії «Одеська залізниця» служб пасажирських перевезень, будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд, медичної служби та їх виробничих підрозділів рекомендуємо звернення громадян, які належать до їх компетенції, направляти на офіційний сайт АТ «Укрзалізниця» за посиланням http://www.uz.gov.ua/.

Звернення до посадових осіб регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення, відповідно до ст.1 та ст.5 Закону України «Про звернення громадян», Ви маєте можливість викласти перейшовши за посиланням:Розміщена Вами інформація буде розглянута фахівцями і відповідь відправлена на вказану заявником електронну адресу у терміни, які передбачені чинним законодавством. Відповідно до Указу Президента України №133/2017 використання електронних скриньок Mail.ru, Yandex заборонено.

З порядком особистого прийому громадян керівництвом регіональної філії "Одеська залізниця" та доступу до публічної інформації, Ви маєте можливість ознайомитися у розділі «Інформація».


12.03.2019 Педченко Галина Олександрівна

Підкажіть, будь-ласка , де можна ознайомитися з діючим колективним договором Одеської залізниці.

Відповідь: Шановна Галино Олександрівно ! Ваше звернення на Віртуальну приймальню директора регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» розглянуто керівництвом служби кадрової та соціальної політики. Повідомляємо, що з Колективним договором між адміністрацією та дорожнім комітетом профспілки Одеської залізниці на 2011-2015 роки, дія якого продовжена на 2019 рік можна ознайомитися у відділі кадрів виробничого підрозділу регіональної філії «Одеська залізниця» в якому Ви працюєте або працювали та перебуваєте на обліку, як пенсіонер-залізничник.


04.02.2019 Лобода Вадим Викторович

Добрый день. Я, Лобода Вадим Викторович, в 2015 году окончил Знаменское Професионально-техническое училище, по профессии помощник машиниста електровоза. На данный момент работаю слесарем автостопного цеха Локомотивного депо Знаменка ТЧ-7. В связи с семейными обстоятельствами, хочу перевестись на должность помощника машиниста електровоза. Прошу Вашей помощи, потому что, прийдя в отдел кадров, мне отказали, потому как - мест на эту должность нет, хотя места есть.

Відповідь: Шановний Вадиме Вікторовичу! Ваше звернення на віртуальну приймальню директора регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» розглянуто керівництвом служби кадрової та соціальної політики. Повідомляємо, що за інформацією виробничого підрозділу служби локомотивного господарства «Локомотивне депо Знам’янка» (далі – депо) регіональної філії «Одеська залізниця», в депо дійсно нещодавно з’явилася вакансія помічника машиніста електровоза внаслідок звільнення працівника. Зазначаємо, що для вирішення питання Вашого можливого переведення на посаду помічника машиніста електровоза та виконання супутніх цій процедурі вимог, Вам необхідно звернутись до відділу кадрів депо.


23.01.2019 Іван Васильович

Доброго дня; працюю в одному з локомотивних депо залізниці, в минулому військовослужбовець - офіцер запасу; питання : чи може бути зарахований час мого перебування на військовій службі ( вислуга років) до робочого, чи іншого стажу в депо, відповідно до п. 1 статті 8 ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей... Якщо можливо, прошу розгорнуту відповідь.. З ПОВАГОЮ Іван.

Відповідь: Шановний Іване Васильовичу! Ваше звернення на Віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» розглянуто керівництвом служби кадрової та соціальної політики. Відповідно до статті 8 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» час перебування на військовій службі зараховується до загального стажу роботи, загального страхового стажу роботи для оплати листків непрацездатності. Час перебування на військовій службі осіб офіцерського складу, які звільнилися з дійсної військової служби та працевлаштувалися на підприємства залізничного транспорту, не входить до стажу роботи, який дає право на отримання надбавки за вислугу років, відповідно до «Положення про порядок виплати надбавки за вислугу років працівникам підприємств і організацій залізничного транспорту», затвердженого наказом Укрзалізниці від 28.12.2001 №743-Ц.


04.01.2019 Марина Валеріївна

Добрий день! У мене дуже велике прохання i побажання до вiдповiдної служби примiських пасажирських перевезень регiональної фiлiї "Одеська залiзниця" АТ "Укрзалiзниця", щоб Ви змiнили розклад прибуття на станцiю Цвiткове всього лиш на 8 хвилин раніше, а саме о 10:15 замість 10:23, примiського дизель-поїзда №6301/6302 Умань-Черкаси, щоб пасажири, якi хочуть поїхати до Києва, мали можливiсть i час зробити пересадку з примiського дизель-поїзда №6301/6302 Умань-Черкаси на потяг №084П Марiуполь-Київ. Досягнути цього можна невеликим прискоренням швидкості самого дизель- поїзду, який і так, чесно кажучи, рухається занадто повільно, і така зміна не викликає необхiднiсть схрещення з iншими поїздами. Це побажання є не лише моїм особистим, а й багатьох iнших мешканцiв навколишнiх мiст та сiл, що не мають можливостi дiстатися до нашої європейської столицi мiста Києва!

Відповідь: Шановна Марино Валеріївно ! Ваше звернення на Віртуальну приймальню директора регіональної філії «Одеська залізниця» розглянуто керівництвом служби приміських пасажирських перевезень. Повідомляємо, що графік руху у приміському сполученні розробляється з максимально задіяним приписним парком та врахуванням наданих пропозицій щодо якісного обслуговування пасажирів. Інформуємо Вас, що для покращення обслуговування пасажирів найближчим часом буде розглянуто розклад руху приміського поїзда №6301/6302 сполученням Умань - Черкаси що забезпечить пересадку пасажирів на пасажирський поїзд №83 сполученням Маріуполь - Київ по станції Цвіткове. Вище зазначені зміни будуть враховані до графіку руху поїздів з переводом стрілки годинника при переводі на літній час (з 30.03.2019).


24.12.2018 Пирогова Марина Валеріївна

Добрий день! У мене дуже велике прохання і побажання до відповідної служби Укрзалізниці, щоб Ви змінили всього лиш на 8 хвилин раніше прибуття приміського дизель-поїзда №6301/6302 на станцію Цвіткове, щоб пасажири, які хочуть поїхати до Києва, мали можливість і час зробити пересадку з приміського дизель-поїзда № 6301/6302 Умань-Черкаси на потяг №084П Маріуполь-Київ. Це побажання є не лише моїм особистим, а й багатьох інших мешканців навколишніх міст та сіл, що не мають можливості дістатися до нашої столиці міста Києва і які дуже хочуть користуватись данним напрямком!

Відповідь: Шановна Марино Валеріївно! Ваше звернення на віртуальну приймальню директора регіональної філії "Одеська залізниця" АТ "Укрзалізниця" розглянуто керівництвом служби приміських пасажирських перевезень. Інформуємо Вас, що приміський поїзд №6301/6302 сполученням Умань - Черкаси відправляється зі станції Умань о 6:16 год. Для здійснення пересадки пасажирів по станції Цвіткове потрібно відправляти цей поїзд о 5:40 год. Оскільки міський транспорт в цей час ще не працює, пасажири, які виїжджають зі ст. Умань не зможуть добиратися на поїзд вчасно. Крім того, зміна розкладу на такий ранній час призведе до скарг пасажирів та працівників залізниці, у зв’язку з тим, що цим поїздом забезпечується вивіз та підвіз робочих змін на дільниці Умань - Христинівка - Тальне - Звенигородка. Повідомляємо Вам, що графік руху поїздів розробляється відповідно затвердженого перегінного часу руху приміських поїздів, який розраховується на підставі наданих максимально допустимих швидкостей руху, з врахуванням витрати часу на зупинки по станціям та посадочним платформам. Крім того дільниця Умань - Цвіткове одноколійна, рух поїздів викликає необхідність схрещення з іншими поїздами. Враховуючи вищевикладене, змінити графік руху приміського дизель-поїзда №6301/6302 сполученням Умань - Черкаси на жаль не можливо.

Переглянути ще