Віртуальна приймальня

У зв’язку зі створенням філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця» питання отримання оперативної відповіді з ПРОДАЖУ ТА РЕЗЕРВУВАННЯ ПРОЇЗНИХ ДОКУМЕНТІВ (КВИТКІВ) ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ та щодо роботи систем необхідно звертатися в службу підтримки за телефоном: +380(44) 591-1988 або на адресу електронної пошти: booking@uz.gov.ua

З інших питань пасажирських перевезень і сервісу рекомендуємо звертатися на Веб-сайт ПАТ «Укрзалізниця» за посиланням: https://www.uz.gov.ua/contacts_feedback/ask_a_question/.

Звернення до посадових осіб регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення, відповідно до ст.1 та ст.5 Закону України «Про звернення громадян», Ви маєте можливість викласти перейшовши за посиланням:Розміщена Вами інформація буде розглянута фахівцями і відповідь відправлена на вказану заявником електронну адресу у терміни, які передбачені чинним законодавством.

З порядком особистого прийому громадян керівництвом регіональної філії "Одеська залізниця" та доступу до публічної інформації, Ви маєте можливість ознайомитися у розділі «Інформація».


19.11.2017 Иван Сергеевич

Здравствуйте.Подскажите ж.д.предприятие отправляет на обучение на 2.5 месяца при этом командировочные выплачиваются только за один месяц.Как я должен жить находясь в другом городе?

Відповідь: Повідомляємо, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 28.06.1997 № 695 «Про гарантії і компенсації для працівників, які направляються для підвищення кваліфікації, підготовки, перепідготовки, навчання інших професій з відривом від виробництва» за працівниками, які направляються для підвищення кваліфікації, підготовки, перепідготовки і навчання інших професій з відривом від виробництва установлені такі державні гарантії: - збереження середньої заробітної плати за основним місцем роботи за час навчання; - оплата вартості проїзду працівника до місця навчання і назад; - іногороднім працівникам протягом першого місяця навчання добові виплачуються в розмірі, встановленому законодавством для службових відряджень, а в наступні місяці, до закінчення терміну навчання, тим, хто одержує заробітну плату у розмірі менше 6 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, виплачується стипендія в розмірі 20 відсотків добових; - на час навчання працівники забезпечуються гуртожитком, у разі відсутності гуртожитку відшкодування витрат, пов’язаних з наймом житлового приміщення, провадиться в порядку, встановленому законодавством для службових відряджень. Виходячи з вищевикладеного Вам, як працівнику, направленому на навчання, протягом першого місяця навчання виплачуються добові та виплачується середня заробітна плата за основним місцем роботи за час всього навчання.


24.10.2017 Давидович Лариса Анатоліївна

Доброго дня ! Підскажіть, будь - ласка, чи має право на безкоштовний проїзд у приміській електричці людина , яка вийшла на пенсію " за вислугою", але їй вже виповнилося 60 років.

Відповідь: Повідомляємо, що безплатний чи пільговий проїзд на залізничному транспорті регламентується діючим чинним законодавством України. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 №354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування» введений безплатний проїзд пенсіонерам за віком на міському пасажирському транспорті загального користування (крім метрополітену і таксі) та приміських маршрутах. Відповідно до п.2.14 Додатка № 2 до «Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу залізничним транспортом України», оформлення безкоштовного проїзду залізничним транспортом приміського сполучення здійснюється на підставі пенсійного посвідчення з відміткою «за віком», виданого Пенсійним фондом України. Враховуючи вищевикладене, підстав для надання безкоштовного проїзду у приміському сполученні при наявності пенсійного посвідчення з відміткою «за вислугу років», не має.


18.10.2017 Иван

Добрый день. Подскажите, есть ли установленные сроки начисления командировочных?

Відповідь: Повідомляємо, що на підставі «Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон», затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13.03.1998 № 59 розроблено та затверджено наказом ПАТ «Укрзалізниця» від 22.04.2016 № 320 «Порядок здійснення службових відряджень в межах України та за кордон працівників ПАТ «Укрзалізниця» (зі змінами) (далі – Порядок). Пунктом 2.4. Порядку визначено, що працівник, який відряджається, перед від'їздом у відрядження забезпечується авансом у межах суми, визначеної на оплату проїзду, найм житлового приміщення та оплату добових витрат на підставі підписаного та зареєстрованого наказу про відрядження. Відповідно до п. 2.12. Порядку, якщо витрачена на відрядження сума, що документально підтверджена, перевищує суму виданого авансу, остаточні розрахунки за відрядження мають здійснюватися до закінчення третього банківського дня після затвердження керівником звіту про використання коштів, наданих на відрядження. Зазначені кошти можуть виплачуватися працівникові готівкою або зарахуванням на зарплатну картку.


20.09.2017 Сергей

Добрый день! Жена вышла на работу, после декретного отпуска, и написала заявление на сокращённый (на 1 час) рабочий день с 9.00-17.00 на период 3 месяца. Так она уже отработала 1 месяц. Подскажите, пожалуйста, можно ли переписать заявление на тот же сокращённый (на 1 час) рабочий день, но на другой временной интервал с 8.30-17.00 и при этом сократить на 30 мин. время обеденного перерыва с 12.00-12.30 ? И являются ли правомерными действия отдела кадров в отказе принимать такое заявление ? Спасибо.

Відповідь: Згідно ст. 56 Кодексу законів про працю України за угодою між працівником і власником або уповноваженим ним органом може встановлюватись як при прийняті, так і згодом неповний робочий день або неповний робочий тиждень. На прохання вагітної жінки, жінки, яка має дитину віком до чотирнадцяти років або дитину-інваліда, в тому числі таку, що знаходиться під її опікуванням … власник або уповноважений ним орган зобов’язаний встановлювати їй неповний робочий день або неповний робочий тиждень. Оплата праці в цих випадках провадиться пропорційно відпрацьованому часу або залежно від виробітку. Робочий час та час відпочинку працівників встановлюється Правилами внутрішнього трудового розпорядку (далі – Правила ВТР), які затверджуються на конференціях трудових колективів та діють у всіх структурних та виробничих підрозділах регіональної філії. Згідно з Правилами ВТР для працівників з п’ятиденним робочим тижнем час початку роботи о 08-00 год., закінчення роботи о 17-00 год., перерва для відпочинку і харчування з 12-00 год. до 13-00 год. Правила ВТР не передбачають скорочення часу обідньої перерви. Виходячи з вищевикладеного пояснюємо, що Ваша дружина може написати заяву на скорочений робочий день з початком і закінченням роботи о тих годинах, які їй необхідні, але без скорочення обідньої перерви та з оплатою праці пропорційно відпрацьованому часу.


17.09.2017 Непота Георгій Радіонович

День добрий! Вкажіть, будь-ласка, куди й до кого я можу звернутись за підтвердженням стажу роботи на Одеській залізниці за період з 1956 по 1958 рр ? В цей час я працював ремонтним робочим залізничої колії Звенигородського дестанції путі станції Богачево. Дякую

Відповідь: Повідомляємо, що для вирішення питання отримання довідки про стаж роботи на Одеській залізниці за період з 1956 по 1958 роки Вам необхідно звернутись до об’єднаного архіву Шевченківської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Одеська залізниця» за адресою: вул.Північновокзальна, 6, м.Сміла, Черкаська обл., 20705, конт.тел. (04733) 5-31-29.

Переглянути ще