Віртуальна приймальня

У зв’язку зі створенням філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» питання отримання оперативної відповіді з ПРОДАЖУ ТА РЕЗЕРВУВАННЯ ПРОЇЗНИХ ДОКУМЕНТІВ (КВИТКІВ) ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ та щодо роботи систем необхідно звертатися в службу підтримки за телефоном: +380(44) 591-1988 або на адресу електронної пошти: booking@uz.gov.ua

З інших питань пасажирських перевезень і сервісу рекомендуємо звертатися на Веб-сайт АТ «Укрзалізниця» за посиланням: https://www.uz.gov.ua/contacts_feedback/ask_a_question/.


УВАГА !

З метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та на виконання заходів ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції тимчасово особистий прийом громадян директором регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та прийом звернень від громадян через Відділ контролю за виконанням доручень та роботи зі зверненнями громадян припинено..

Відповідно до Закону України “Про звернення громадян” у Вас є можливість подати звернення не тільки особисто під час прийому, а й шляхом надсилання електронного звернення за допомогою мережі Інтернет.

Просимо використовувати вказані способи подання звернення.

Письмова адреса: вул. Пантелеймонівська, 19, м. Одеса, 65012, Україна

Подати електронне звернення до посадових осіб регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Ви маєте можливість перейшовши за посиланням:У зв’язку з вилученням зі складу регіональної філії «Одеська залізниця» служб пасажирських перевезень, будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд, медичної служби та їх виробничих підрозділів рекомендуємо звернення громадян, які належать до їх компетенції, направляти на офіційний сайт АТ «Укрзалізниця» за посиланням http://www.uz.gov.ua/.

Відповідно до Указу Президента України №133/2017 використання електронних скриньок Mail.ru, Yandex заборонено.

З порядком особистого прийому громадян керівництвом регіональної філії "Одеська залізниця" та доступу до публічної інформації, Ви маєте можливість ознайомитися у розділі «Інформація».


10.12.2020 Жукова Світлана

З 13 грудня 2020 року Одеська залізниця змінює розклад руху електропотягів. Так потяг 6258 Одеса-Вапнярка буде відправлятися на півгодини раніше, тобто о 17-01. Не зручний розклад руху елетропотягу 6258 фактично унеможливлює своєчасне перевезення додому більш 600 пасажирів Роздільнянського напрямку, яких під час карантину залізниця з 13 грудня 2020 року примушує чекати на вокзалі та платформах взимку більш двох годин наступного електропотягу відправленням о 19-11. ПРОШУ НЕГАЙНО переглянути розклад руху електропотягу 6258 Одеса-Вапнярка. Графік роботи залізничних підприємств з 8 годин до 17 годин та розклад руху електропотягів повинен цей факт ВРАХОВУВАТИ Жукова 066=63-69-297

Відповідь: Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Українська залізниця» уважно розглянуто регіональним центром управління рухом (далі РЦУП). Повідомляємо, що фахівцями РЦУП переглянуто розклад руху приміського поїзда №6258 сполученням Одеса-Вапнярка. Інформуємо, що з 22.12.2020 відправлення приміського поїзда №6258 сполученням Одеса-Вапнярка зі ст. Одеса-Головна передбачено о 17:37 год.


07.12.2020 Грановська Зінаїда Степанівна

Який на даний час стан колії від ст. Звенигородка у Лисянку й далі до кінця лінії Одеської зал. й чи не розглядається відновлення або призначення дизеля до Лисянка-Черкаси?

Відповідь: Шановна Зінаїдо Степанівно! Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» уважно розглянуто службою приміських пасажирських перевезень. Повідомляємо, що на дільниці Звенигородка - Лисянка відсутнє залізничне сполучення. Через недостатнє фінансування залізничної галузі та відсутність додаткового рухомого складу, призначення дизель-поїзду Лисянка-Черкаси не передбачається.


30.11.2020 Мельник Антон Романович

Доброго дня. Прошу відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» надати «Службовий розклад руху приміських поїздів по Одеській залізниці» у любому наявному у вас електронному варіанті, який вступає в дію з 13 грудня 2020р. Запитувану інформацію прошу надати (як і минулого року) на адресу електронної пошти: antosha141986@gmail.com

Відповідь: Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» розглянуто керівництвом служби приміських пасажирських перевезень. Повідомляємо, що розклад руху приміських поїздів на 2020/2021 роки, надано на Вашу електрону адресу після оприлюднення на офіційних сайтах регіональної філії «Одеська залізниця» та АТ «Укрзалізниця» 10.12.2020. Інформуємо, що на протязі року розклад руху приміських поїздів змінюється, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, зміною графіку руху пасажирських поїздів, зверненнями пасажирів, переходом на зимовий та літній часи. Зазначені зміни відображаються на офіційних сайтах регіональної філії «Одеська залізниця» odz.gov.ua та АТ «Укрзалізниця» www.uz.gov.ua.


22.11.2020 Мировський Олексій Анатолійович

Доброго дня. Звертається до Вас маґістр-історик Олексій Мировський, а також багаторічний користувач Укрзалізниці. Працюю над магістерською роботою по історії залізниць України та розвитком залізничного потенціалу в Україні в різних реґіонах України від часу появи перших залізниць і до сьогодення. З огляду на це хотів би поцікавитися, чи є така можливість подарувати мені книги про Історію Укрзалізниці та її сьогодення (як в цілому залізниці, так і книги про історію Вашої реґіональної філії)? Проживаю на Львівщині в смт. Красне (ст. Красне Льв. зал.) Буду вдячний якщо є така можливість, їх можна вислати Укрпоштою чи передати потягом. (097) 7642260 - мій телефон, oam2016@ukr.net - електронна пошта, поштова адреса: 80560, Львівська обл., Буський р-н, смт. Красне, вул. І. Франка, 3. Чекаю відповіді.

Відповідь: Ваші звернення на офіційний сайт postbox та віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» (далі філія) уважно розглянуті. Повідомляємо, що на даний час у фондах науково-технічної бібліотеки Дорожнього центру науково-технічної інформації філії знаходяться наступні книги з історії залізниці: «Сторінки історії Одеської залізниці», «От Дуная за Днепр», «Дорога к морю…». Ці книги – невід’ємна частина бібліотечного фонду яка, нажаль, не може бути передана Вам в дар.


20.10.2020 ЖУКОВА Світлана Валентинівна

Повідомте , будь ласка , вартість місячного повного квітка для дорослого пасажира від станції Одеса-головна до станції Роздільна, який постійно використовує приміське сполучення (5 днів на тиждень).

Відповідь: Шановна Світлано Валентинівно ! Ваше звернення на Віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» розглянуто службою приміських пасажирських перевезень. Повідомляємо, що вартість місячного абонементного квитка «Повний» за маршрутом від ст.Одеса-Головна до ст.Роздільна становить 1000,21 грн., «Пільговий» – 600,13 грн.

Переглянути ще