Віртуальна приймальня

У зв’язку зі створенням філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця» питання отримання оперативної відповіді з ПРОДАЖУ ТА РЕЗЕРВУВАННЯ ПРОЇЗНИХ ДОКУМЕНТІВ (КВИТКІВ) ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ та щодо роботи систем необхідно звертатися в службу підтримки за телефоном: +380(44) 591-1988 або на адресу електронної пошти: booking@uz.gov.ua

З інших питань пасажирських перевезень і сервісу рекомендуємо звертатися на Веб-сайт ПАТ «Укрзалізниця» за посиланням: https://www.uz.gov.ua/contacts_feedback/ask_a_question/.

Звернення до посадових осіб регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення, відповідно до ст.1 та ст.5 Закону України «Про звернення громадян», Ви маєте можливість викласти перейшовши за посиланням:Розміщена Вами інформація буде розглянута фахівцями і відповідь відправлена на вказану заявником електронну адресу у терміни, які передбачені чинним законодавством.

З порядком особистого прийому громадян керівництвом регіональної філії "Одеська залізниця" та доступу до публічної інформації, Ви маєте можливість ознайомитися у розділі «Інформація».


06.04.2017 Антошик Андрей Петрович

Добрый день! Скажите пожалуйста обязал ли проводник мыть вагоны снаружи? Или же руководство должно отравлять вагоны в данном случае на ст. Одесса - Главная, где имеется мойка? Спасибо!

Відповідь: У зв'язку з реструктурізацією залізниць України для виришення питань, пов'язаних з пасажирскими перевезеннями, Вам слід звернутися до ПАТ "Укрзалізниця" через Веб-сайт за посиланням: http://www.uz.gov.ua/contacts_feedback/ask_a_question/


29.03.2017 Лепещук Людмила Михайлівна

Добрий день, шановні. В січні я отримала відповідь на звернення до Урядової гарячої лінії щодо роботи кімнати відпочинку станції Херсон.( №Л-38/Л від 31.01.2017). Скажіть,будь-ласка, чи матиму я можливість в травні посилитися в кімнаті відпочинку на стнції Херсон на час звернення ( 9годин ранку). Дякую за розуміння.

Відповідь: Зважаючи на Ваші попередні звернення, проведено детальний аналіз роботи кімнат відпочинку вокзалу станції Херсон (далі вокзалу) за 2016 рік, із урахуванням місцевих умов, діючого розкладу руху поїздів та показників пасажиропотоку по станції. Визначено, що термін перебування у кімнатах відпочинку вокзалу протягом 12 год. та 24 год. є правомірним та загальноприйнятим на вокзалах України. Погодинна форма оплати за перебування використовується у платних залах очікування, Сервісних центрах, тощо. У травні поточного року Ви маєте можливість користуватися послугами кімнат відпочинку вокзалу у будь-який час доби згідно з діючою технологією роботи вокзалу. Сподіваємось на порозуміння.


27.02.2017 Смирнов Каміл В'ячеславович

Доброго дня! Хочу подякувати робітникам залізниці за відповідальність, оперативність та чесність! rn24/12/16 їхали сім'єю на потязі 106Ш, Вагон: 01К ,Місце: 021, 023 Одеса-Головна > Київ-Пасажирський та зубули у купе електронну книжку. Звернувся 26/12 біля 11ої ранку по телефону (048) 727-44-11. Оператор швидко відреагувала і допомогла в вирішенні питання, скординувала мої дії та проводників . Вже 27/12 я отримав свою улуюблену книжку в Києві. Отже висловлюю подяку жінці оператору, що працювала 26/12/16 вранці та жінці проводникові 106Ш, Вагон: 01К що працював 24/12 та 2712/16 та всім іншим задіяним у цій справі працівникам залізниці. Хай Щастить! rnrnСмирнов К.В. 27/02/17

Відповідь: За сумлінне виконання посадових обов’язків наказом в.о. начальника пасажирського вагонного депо станції Одеса – Головна провідника пасажирських вагонів Войніковій Т.Т. та Лаштопі М.Г. оголошено подяки (кожному). Ваш вдячний лист доведений до відома працівників пасажирського вагонного депо станції Одеса – Головна на планерних нарадах. По телефону (048)727-44-11 повідомлення про забуту електронну книжку прийняла фахівець 1 категорії Інспекції з контролю виконання Мазур Т.О., у зв'язку з чим їй у колективі оголошена подяка за сумлінну працю. Дякуємо за небайдужість до працівників залізничної галузі.


14.02.2017 Просянюк Артем Олександрович

Добрий день, шановні!rnЗвертаюсь до вас з проханням розглянути питання щодо відновлення історичної назви станції Єреміївка - Калантаївка. Саме, як залізнична станція Калантаївка, вона була відкрита у 1865 році. Таке найменування відповідало логіці і давало розуміння, який населений пункт біля неї розташований.rnСучасну назву Єреміївка залізнична станція отримала у 1902 році. rnНині трапляються випадки, коли люди плутають станцію з однойменним селом Єреміївка (Роздільнянський район), яке знаходиться у зовсім іншій сільраді і немає виходу до залізниці.rnrnЗ повагою,rnАртем Олександрович

Відповідь: Сучасна назва «станція Єреміївка», яка носить це найменування більше ста років, занесена у Тарифне керівництво №4 залізниць України та є підставою для визначення на усіх залізничних мапах, схемах, електронних базах даних нашої держави, країн Євразійського континенту та усього світу. Ця назва станції використовується для організації пасажирських і вантажних перевезень. В усьому світі збереження історичних назв географічних об’єктів, а особливо об’єктів транспортної інфраструктури, є основою для забезпечення комфортності при подорожах людей та організації перевезення вантажів. На даний час у регіональної філії «Одеська залізниця» немає економічно обґрунтованих підстав для зміни назви станції Єреміївка. Разом з цим дякуємо Вам за небайдужість до історії нашого з Вами краю.


02.02.2017 Косов Сергей Александрович

Приобрели на 07.02.17г поезд136Ш до станции Ивано-франковск 8шт билетов ( с маленькими детками). Не можем приобрести обратные билеты на 10.02.17г поезд 136Л. Подскажите как в данном случае Нам поступить и будут ли в ближайшее время добавлены доп. билеты? Надеемся на Ваше понимание( путёвка сроком 3 дня с 08.02.17 по 10.02.17г)rnС уважением Косов С.А.

Відповідь: Інформуємо, що попереднє оформлення проїзних документів у внутрішньодержавному сполученні починається за 45 діб до відправлення поїзда. Здійснення даної операції доступно для всіх квиткових кас України, країн СНД та користувачів мережі Інтернет. Для раціонального використання місць у пасажирських поїздах відбувається автоматизоване регулювання реалізації норми місць в залежності від населеності вагонів, яке передбачає поетапне відкриття вагонів для продажу. Схеми поїздів коригуються фахівцями залізниці-власниці на підставі аналізу пасажиропотоку та існуючого вільного рухомого складу. Враховуючи, що оформлення проїзду проводиться одночасно всіма квитковими касами, інформація про наявність вільних місць є одномоментною та достовірною тільки на час отримання довідки. На даний час в напрямку Одеса – Івано-Франківськ та зворотно курсують лише поїзд №136/135 формування філії. Під час зимових пасажирських перевезень цей напрямок завжди користується підвищеним попитом у пасажирів. Оформлення проїзних документів на дату 10.02.2017 розпочато з 28.12.2016. На зазначену Вами дату відправлення поїзд прямує максимально можливою схемою з 16 вагонів. Включити додаткові вагони до його схеми не дозволяють вимоги безпеки руху. Для недопущення непорозумінь при плануванні поїздки рекомендуємо оформляти проїзні документи завчасно, а при виникненні проблем та необхідності додаткових роз’яснень звертатись до керівників вокзалів, які ведуть особистий прийом пасажирів.

Переглянути ще