Віртуальна приймальня

У зв’язку зі створенням філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця» питання отримання оперативної відповіді з ПРОДАЖУ ТА РЕЗЕРВУВАННЯ ПРОЇЗНИХ ДОКУМЕНТІВ (КВИТКІВ) ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ та щодо роботи систем необхідно звертатися в службу підтримки за телефоном: +380(44) 591-1988 або на адресу електронної пошти: booking@uz.gov.ua

З інших питань пасажирських перевезень і сервісу рекомендуємо звертатися на Веб-сайт ПАТ «Укрзалізниця» за посиланням: https://www.uz.gov.ua/contacts_feedback/ask_a_question/.

У зв’язку з вилученням зі складу регіональної філії «Одеська залізниця» служб пасажирських перевезень, будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд, медичної служби та їх виробничих підрозділів рекомендуємо звернення громадян, які належать до їх компетенції, направляти на офіційний сайт ПАТ «Укрзалізниця» за посиланням http://www.uz.gov.ua/.

Звернення до посадових осіб регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення, відповідно до ст.1 та ст.5 Закону України «Про звернення громадян», Ви маєте можливість викласти перейшовши за посиланням:Розміщена Вами інформація буде розглянута фахівцями і відповідь відправлена на вказану заявником електронну адресу у терміни, які передбачені чинним законодавством. Відповідно до наказу Президента України №133/2017 використання електронних скриньок Mail.ru, Yandex заборонено.

З порядком особистого прийому громадян керівництвом регіональної філії "Одеська залізниця" та доступу до публічної інформації, Ви маєте можливість ознайомитися у розділі «Інформація».


27.02.2018 Сергей

Добрый день. Жена вышла с декрета 28 августа 2017. В семье 2 ребёнка 3-х и 6-ти лет. Подскажите,пожалуйста, сколько дней дополнительного отпуска положено моей жене за 2017 год за двоих детей. Спасибо

Відповідь: Відповідно до статті 19 Закону України «Про відпустки» жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, матері інваліда з дитинства підгрупи А I групи, одинокій матері, батьку дитини або інваліда з дитинства підгрупи А I групи, який виховує їх без матері (у тому числі у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла під опіку дитину або інваліда з дитинства підгрупи А I групи, чи одному із прийомних батьків надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (стаття 73 Кодексу законів про працю України). Зазначена відпустка є соціальною і надається в будь-який час календарного року, незалежно від відпрацьованого часу та часу народження дитини та не підлягає поділу на частини. Право на неї має лише жінка, яка працює. Тому реалізувати своє право на використання цієї відпустки в повному обсязі (тобто 10 календарних днів) вона може за умови, якщо на день початку відпустки має стаж роботи в рахунок року, за який просить надати їй відпустку, тривалістю хоча б один день. Також роз’яснюємо, що період перебування у відпустках по вагітності та пологах і для догляду за дитиною не зараховується до стажу роботи, що дає право на зазначену соціальну відпустку. Виходячи з вищевикладеного пояснюємо, що Ваша дружина має право на додаткову оплачувану відпустку, як мати двох дітей віком до 15 років за 2017 рік у кількості 10 календарних днів.


10.02.2018 Чоповський Виктор Олександрович

Можно зробить зупинку электропотягу одеса-вапнярка 6256 на гонорівка (з.п.)

Відповідь: Інформуємо Вас, що з 19.02.2018 року введена зупинка по з.п. Гонорівка поїзду №6256 сполученням Одеса - Вапнярка «за вимогою».


09.02.2018 Лемишевский Виктор Алексеевич

скажите пожалуйста,я всю жизнь с18 лет проработал на ж.д в николаеве,стажа 35 лет,с 2014 г.на пенсии по инвалидности,сейчас не работаю,я хочу узнать за медицинскую страховку,сейчас я застрахован,а если я устроюсь на работу на другое предприятие я буду иметь право на эту страховку или нет?

Відповідь: Інформуємо, що у підрозділах регіональної філії «Одеська залізниця» (далі – філія) медичне страхування організовується тільки тим непрацюючим пенсіонерам-залізничникам, які перебувають на обліку у підрозділах філії. Право користуватись страховим медичним полісом буде автоматично втрачено, якщо пенсіонер працевлаштується на інше підприємство.


05.01.2018 Нетський Антон Романович

Доброго дня! Чому в розкладі руху приміських поїздів не введено повний розклад приміського 6313/6314 Миколаїв - Тимково на 1, 2 та 8 січня 2018? Адже змінений розклад 6313/6314 на ці дні досить не серйозно, не лише по одній конкретній станції. Напишіть повний розклад. Дякую!

Відповідь: Повідомляємо, що на офіційному сайті регіональної філії «Одеська залізниця» повний розклад руху приміського поїзду №6314/6313 сполученням Миколаїв – Вантажний – Тимкове з внесенням тимчасових змін викладений 05.01.2018.


12.12.2017 Павлюк Ольга Петровна

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, муж имеет стаж работы на ж.д.более 10 лет, по определенным причинам написал заявление на увольнение по собственному желанию. через 2, 5 года снова устроился работать на ж.д. Может ли он восстановить стаж работы, что дает право на надбавку за выслугу лет , согласно п. 4.12 Положения про порядок выплаты надбавки за выслугу лет работникам предприятий и организаций железнодорожного транспорта, утвержденного приказом от 28.12.2001 р., № 743-Ц. и куда ему обратиться с таким вопросом? работает в Знаменском локомотивном депо. спасибо.

Відповідь: Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» (далі філія) уважно розглянуто керівництвом служби локомотивного господарства. Щодо вирішення питання про отримання надбавки за вислугу років Вашому чоловіку, Павлюку О. М., необхідно звернутися до комісії з установлення трудового стажу виробничого підрозділу філії «Локомотивне депо Знам’янка».

Переглянути ще