Віртуальна приймальня

У зв’язку зі створенням філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» питання отримання оперативної відповіді з ПРОДАЖУ ТА РЕЗЕРВУВАННЯ ПРОЇЗНИХ ДОКУМЕНТІВ (КВИТКІВ) ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ щодо роботи систем необхідно звертатися в службу підтримки за телефоном: 0-800-50-3111 або на адресу електронної пошти: booking@uz.gov.ua


УВАГА !

З метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та на виконання заходів ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції тимчасово особистий прийом громадян директором регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та прийом звернень від громадян через Відділ контролю за виконанням доручень та роботи зі зверненнями громадян припинено..

Відповідно до Закону України “Про звернення громадян” у Вас є можливість подати звернення не тільки особисто під час прийому, а й шляхом надсилання електронного звернення за допомогою мережі Інтернет.

Просимо використовувати вказані способи подання звернення.

Письмова адреса: вул. Пантелеймонівська, 19, м. Одеса, 65012, Україна

Подати електронне звернення до посадових осіб регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Ви маєте можливість перейшовши за посиланням:У зв’язку з вилученням зі складу регіональної філії «Одеська залізниця» служб пасажирських перевезень, будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд, медичної служби та їх виробничих підрозділів рекомендуємо звернення громадян, які належать до їх компетенції, направляти на офіційний сайт АТ «Укрзалізниця» за посиланням http://www.uz.gov.ua/.

Відповідно до Указу Президента України №133/2017 використання електронних скриньок Mail.ru, Yandex заборонено.

З порядком особистого прийому громадян керівництвом регіональної філії "Одеська залізниця" та доступу до публічної інформації, Ви маєте можливість ознайомитися у розділі «Інформація».


30.03.2021 Мировський Олексій

Приміський поїзд №6422-6421 Христинівка-Умань-Вапнярка й зворотньо з 28 березня 2021 р. передбачався у щоденному курсуванні (про що свідчить лист-відповідь Одеської залізниці НАС-46-М-53 від 23.03.2021 р.). Натомість після 28 березня даний приміський потяг взагалі зник із сайту розкладу руху поїздів - чи курсує він зараз і просто не внесений на сайт УЗ чи не курсує? Якщо курсує, то прохання його внести на сайт, якщо ні, то чому? Буду вдячний за розгляд і відповідь.

Відповідь: Шановний Олексію ! Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» уважно розглянуто службою приміських пасажирських перевезень. Повідомляємо, що з 28.03.2021 приміський поїзд № 6422/6421-6424/6423 сполученням Христинівка – Умань – Вапнярка – Умань – Христинівка курсує щоденно. Інформація щодо курсування зазначеного поїзду на офіційному сайті регіональної філії «Одеська залізниця» http://odz.gov.ua/suburban/ відновлена.


18.03.2021 Шевчук Павло Андрійович

Доброго дня! Звертаюсь до вас вдруге. Чи буде відновлено курсування дизель-поїзда сполученням Миколаїв Вант. - Колосівка?

Відповідь: Шановний Павле Андрійовичу! Ваше звернення на Віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця», розглянуте керівництвом служби приміських пасажирських перевезень. Повідомляємо, що на даний час рішенням Правління Акціонерного Товариства «Укрзалізниця» відтерміновується призначення курсування збиткових приміських поїздів в умовах фінансово-економічної кризи Товариства, у тому числі приміського поїзда №6002-6004 сполученням Миколаїв-Вантажний – Колосівка. У разі відновлення руху приміського поїзда №6002-6004 сполученням Миколаїв-Вантажний - Колосівка інформація буде розміщена на офіційному сайті регіональної філії «Одеська залізниця» http://odz.gov.ua/suburban/.


25.02.2021 Шевчук Павло Андрійович

Доброго дня! Хочу узнати інформацію стосовно приміського поїзда Миколаїв Вант. - Колосівка чи буде його курсування відновлено і коли? Бо немає чим добиратись до Колосівки. Буду дуже вдячний за відповідь!

Відповідь: Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» уважно розглянуто керівництвом служби приміських пасажирських перевезень. Повідомляємо, що на даний час призначення курсування приміського поїзда №6002-6004 сполученням Миколаїв-Вантажний - Колосівка в умовах фінансово-економічної кризи через запровадження карантинних заходів в країні, щорічних збитків у приміському сполученні, відтерміновується до остаточного прийняття рішення правлінням АТ «Укрзалізниця». У разі відновлення руху приміського поїзда №6002-6004 сполученням Миколаїв-Вантажний - Колосівка інформація буде розміщена на офіційному сайті регіональної філії «Одеська залізниця» http://odz.gov.ua/suburban/.


22.02.2021 Статілко Дмитро

З якого числа/місяця поновлять електропотяг № 6331 "Олександрія – Помічна" зі станції "Олександрія". Справа в тому що з 05.12.2020 року відмінено рух приміського електропотягу «Олександрія – Помічна» зі станція "Олександрія". Сам потяг курсує по скороченому маршруту "Знамянка - Помічна"

Відповідь: Шановний Дмитро! Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Українська залізниця» уважно розглянуто службою приміських пасажирських перевезень. Інформуємо, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» із змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 №104 на території України подовжено дію карантинних заходів до 30.04.2021 із урахуванням епідемічної ситуації в регіонах. Розуміючи важливе соціальне значення пасажирських перевезень у приміському сполученні, АТ «Укрзалізниця», незважаючи на складнощі, здійснює поетапне відновлення курсування приміських поїздів для забезпечення потреб населення в приміських пасажирських перевезеннях. В умовах фінансово-економічної кризи через запровадження карантинних заходів у країні, щорічних збитків у приміському сполученні, які несе філія, пріоритет призначення приміських поїздів надається тим приміським поїздам, які курсують у регіонах з сприятливою епідемічною ситуацією, з урахуванням послаблення карантинних заходів, отримання своєчасних компенсацій (дотацій) від місцевих органів влади за перевезення пільгових категорій громадян та інших факторів. У разі відновлення руху приміського поїзду Олександрія – Помічна дільниці Олександрія – Знамя'нка відповідну інформацію буде розміщено на офіційному сайті регіональної філії «Одеська залізниця» http://odz.gov.ua/suburban/.


12.02.2021 Жарикова Людмила Сергіївна

12.01.21 вернула 2 электорн билета. Деньги (150 грн) не получила на карту, прошел мес. Данные по билетам: 000В420А - 4F78 - 005C - 0001 Трач Ольга и 000В420А - 3D77 - E498 - 0002 Трач Сергей. Скажите, пожалуйста, где я могу получить инфу по возврату билетов?

Відповідь: Ознайомитись з порядком повернення коштів за придбанні проїзні документи Ви маєте можливість на офіційному сайті АТ «Укрзалізниця» (uz.gov.ua) у розділі: ПАСАЖИРАМ/ПОВЕРНЕННЯ ПРОЇЗНИХ ДОКУМЕНТІВ. У разі виникнення додаткових питань щодо повернення коштів також є можливість звернутись на офіційному сайті АТ «Укрзалізниця» до розділу: КОНТАКТИ ТА ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК/ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ.

Переглянути ще