Віртуальна приймальня

У зв’язку зі створенням філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» питання отримання оперативної відповіді з ПРОДАЖУ ТА РЕЗЕРВУВАННЯ ПРОЇЗНИХ ДОКУМЕНТІВ (КВИТКІВ) ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ та щодо роботи систем необхідно звертатися в службу підтримки за телефоном: +380(44) 591-1988 або на адресу електронної пошти: booking@uz.gov.ua

З інших питань пасажирських перевезень і сервісу рекомендуємо звертатися на Веб-сайт АТ «Укрзалізниця» за посиланням: https://www.uz.gov.ua/contacts_feedback/ask_a_question/.


УВАГА !

З метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та на виконання заходів ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції тимчасово особистий прийом громадян директором регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та прийом звернень від громадян через Відділ контролю за виконанням доручень та роботи зі зверненнями громадян припинено..

Відповідно до Закону України “Про звернення громадян” у Вас є можливість подати звернення не тільки особисто під час прийому, а й шляхом надсилання електронного звернення за допомогою мережі Інтернет.

Просимо використовувати вказані способи подання звернення.

Письмова адреса: вул. Пантелеймонівська, 19, м. Одеса, 65012, Україна

Подати електронне звернення до посадових осіб регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Ви маєте можливість перейшовши за посиланням:У зв’язку з вилученням зі складу регіональної філії «Одеська залізниця» служб пасажирських перевезень, будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд, медичної служби та їх виробничих підрозділів рекомендуємо звернення громадян, які належать до їх компетенції, направляти на офіційний сайт АТ «Укрзалізниця» за посиланням http://www.uz.gov.ua/.

Відповідно до Указу Президента України №133/2017 використання електронних скриньок Mail.ru, Yandex заборонено.

З порядком особистого прийому громадян керівництвом регіональної філії "Одеська залізниця" та доступу до публічної інформації, Ви маєте можливість ознайомитися у розділі «Інформація».


24.07.2020 Дмитрий

Доброе утро! Прошу Вас не пройти мимо этого письма.Я являюсь студентом-медиком.Учусь в Тернополе.Мне, чтоб добраться с пересадками/автобусом, дорого выходит.Я из бедной семьи, в которой каждая копейка на счету.И по времени долго добираться. Я не знаю кто будет читать это письмо.Но прошу Вас донести до руководства просьбу: пустите пожалуйста поезд "Одесса-Львов"/"Львов-Одесса" через станцию Первомайск на Буге.Этим поездом можно было б добираться, и дешевле и быстрее по времени. В городе Первомайск (Николаевская обл.) есть куча студентов, которые учаться во Львове, Тернополе, Одессе.Также есть люди, которые ездят на заработки заграницу.Студентам и обычным людям было б проще и выгодней добираться прямим поездом. Прошу Вас прислушаться к этой просьбе.Этот поезд был бы хотя б единственной нитью, которая б соединяла Первомайск с Западом и Югом страны.Сделайте пожалуйста добро для людей. С уважением будущий доктор.

Відповідь: Відповідно до ч.3 ст.7 Закону України «Про звернення громадян» Ваше звернення направлено за належністю до філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця", яке надійшло на ел.скриньку та віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» щодо призначення пасажирського поїзда сполученням Одеса-Львів через ст.Первомайськ-на-Бузі (Миколаївської обл.), для розгляду та надання відповіді заявнику у передбачений законодавством термін. Повідомляємо, що зі складу регіональної філії «Одеська залізниця» вилучені виробничі підрозділи пасажирського господарства та включені до філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця», у зв’язку з чим розгляд Вашого питання не входить до компетенції регіональної філії «Одеська залізниця».


12.07.2020 Шевчук Павло Андрійович

Доброго вечора! Таке питання чому досі не відновленно рух приміського дизель-поїзда Миколаїв Вант-Колосівка? Ви на моє минуле запитання відповіли що з 22 червня буде відновленно рух но пройшло 3 неділі як досі ще тихо!

Відповідь: Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» розглянуто керівництвом служби приміських пасажирських перевезень. Повідомляємо, що призначення курсування приміського поїзда №6002/6004 сполученням Миколаїв - Колосівка в умовах фінансово-економічної кризи через запровадження карантинних заходів в країні, щорічних збитків, які несе філія, відтерміновується до остаточного прийняття рішення АТ «Укрзалізниця». У разі відновлення руху приміського поїзда №6002/6004 сполученням Миколаїв - Колосівка інформація буде розміщена на офіційному сайті регіональної філії «Одеська залізниця» http://odz.gov.ua/suburban/.


17.03.2020 Оксана

Здравствуйте. В связи с временным запретом на перевозки пассажиров железнодорожным транспортом, будут ли сохранены пригородные электрички? Работу никто не отменял. Как людям добираться на работу, если кроме электричек добраться нечем?

Відповідь: Повідомляємо, що з 18 березня АТ «Укрзалізниця» призупиняє внутрішнє пасажирське сполучення. На виконання постанови Кабінету Міністрів України №215 АТ «Укрзалізниця» з 18 березня тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення, а саме у: - приміському - міському - регіональному - далекому. Поїзди виконають останні рейси за графіками курсування 17 березня ! Квитки на скасовані поїзди можна буде повернути протягом місяця. Компанія компенсує пасажирам повну вартість проїзних документів на усі скасовані через введення карантину рейси.


16.02.2020 Віктор Іванович

Інтересує питання хто оплачує курси підвищення кваліфікації в Чорноліській лісній школі до кваліфікації "лісоруб 6 розряду (вальник лісу)"

Відповідь: Шановний Вікторе Івановичу! Ваше звернення на віртуальну приймальну директора регіональної філії «Одеська залізниця» розглянуто службою колії регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця». Повідомляємо, що курси підвищення кваліфікації, в Чорноліській лісній школі та інших закладах, до кваліфікації «лісоруб 6-го розряду» оплачує сам працівник. Для набуття кваліфікації «лісоруб 6-го розряду» необхідні кваліфікаційні вимоги – професійно-технічна освіта, підвищення кваліфікації, стаж роботи за професією лісоруба 5 розряду не менше 1 року.


29.01.2020 Чорна Ірина Миколаївна

Доброго дня! До Вас звертається Веселівська територіальна громада Запорізької області Веселівського району. До селищної ради надходять чисельні скарги щодо призупинення руху потягу "ст.Нововесела-Херсон" з 13.12.2019 року. Чи планується відновлення даного маршруту? Коли? Причина призупинення вищезазначеного потягу? Заздалегідь вдячні за відповідь.

Відповідь: Шановна Ірино Миколаївна ! Ваше звернення на Віртуальну приймальну директора регіональної філії «Одеська залізниця» розглянуто службою приміських пасажирських перевезень регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця». Повідомляємо, що з 13.12.2019 року було скорочено рух приміського поїзда №6772/6771 сполученням Херсон – Нововесела до ст. Сірогози у зв’язку з ремонтом колії. Відновлення курсування поїзда №6772/6771 сполученням Херсон – Нововесела буде можливе після проведення капітального ремонту колії на дільниці Сірогози – Нововесела. У разі відновлення руху приміського поїзда №6772/6771 сполученням Херсон – Нововесела інформація буде розміщена на офіційному сайті регіональної філії «Одеська залізниця» http://odz.gov.ua/suburban/.

Переглянути ще