Віртуальна приймальня

У зв’язку зі створенням філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця» питання отримання оперативної відповіді з ПРОДАЖУ ТА РЕЗЕРВУВАННЯ ПРОЇЗНИХ ДОКУМЕНТІВ (КВИТКІВ) ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ та щодо роботи систем необхідно звертатися в службу підтримки за телефоном: +380(44) 591-1988 або на адресу електронної пошти: booking@uz.gov.ua

З інших питань пасажирських перевезень і сервісу рекомендуємо звертатися на Веб-сайт ПАТ «Укрзалізниця» за посиланням: https://www.uz.gov.ua/contacts_feedback/ask_a_question/.

Звернення до посадових осіб регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення, відповідно до ст.1 та ст.5 Закону України «Про звернення громадян», Ви маєте можливість викласти перейшовши за посиланням:Розміщена Вами інформація буде розглянута фахівцями і відповідь відправлена на вказану заявником електронну адресу у терміни, які передбачені чинним законодавством.

З порядком особистого прийому громадян керівництвом регіональної філії "Одеська залізниця" та доступу до публічної інформації, Ви маєте можливість ознайомитися у розділі «Інформація».


05.01.2018 Нетський Антон Романович

Доброго дня! Чому в розкладі руху приміських поїздів не введено повний розклад приміського 6313/6314 Миколаїв - Тимково на 1, 2 та 8 січня 2018? Адже змінений розклад 6313/6314 на ці дні досить не серйозно, не лише по одній конкретній станції. Напишіть повний розклад. Дякую!

Відповідь: Повідомляємо, що на офіційному сайті регіональної філії «Одеська залізниця» повний розклад руху приміського поїзду №6314/6313 сполученням Миколаїв – Вантажний – Тимкове з внесенням тимчасових змін викладений 05.01.2018.


12.12.2017 Павлюк Ольга Петровна

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, муж имеет стаж работы на ж.д.более 10 лет, по определенным причинам написал заявление на увольнение по собственному желанию. через 2, 5 года снова устроился работать на ж.д. Может ли он восстановить стаж работы, что дает право на надбавку за выслугу лет , согласно п. 4.12 Положения про порядок выплаты надбавки за выслугу лет работникам предприятий и организаций железнодорожного транспорта, утвержденного приказом от 28.12.2001 р., № 743-Ц. и куда ему обратиться с таким вопросом? работает в Знаменском локомотивном депо. спасибо.

Відповідь: Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» (далі філія) уважно розглянуто керівництвом служби локомотивного господарства. Щодо вирішення питання про отримання надбавки за вислугу років Вашому чоловіку, Павлюку О. М., необхідно звернутися до комісії з установлення трудового стажу виробничого підрозділу філії «Локомотивне депо Знам’янка».


07.12.2017 Ирина

Добрый день. Подскажите как должно оплачиваться дежурство на дому электромеханика СЦБ в выходные и праздничные дни? Учитывая что дежурить нужно 4 раза в месяц.

Відповідь: Інформуємо, що питання оплати працівникам за чергування вдома визначено у "Положенні про порядок та умови організації чергування працівників залізничного транспорту на об’єкті та вдома», затвердженому наказом Укрзалізниці від 17.05.2002 №255-Ц (далі – Положення). Пунктом 8 Положення визначено, що чергування може встановлюватись, як в межах місячної (квартальної) норми робочого часу, так і на умовах сумісництва. Відповідно до п.7 Положення, залучення працівника до чергування у межах місячної (квартальної) норми робочого часу у вихідні дні, які передбачені графіком роботи, не допускається. Працівникам, якi працюють за сумiсництвом, вiдповiдно до ст. 102-1 Кодексу законів про працю України, одержують заробітну плату за фактично виконану роботу. Пiд фактично виконаною роботою слiд вважати роботу, виконання якої відображено у відрядному наряді, або роботу, виконання якої зафiксовано в табелi облiку робочого часу.


05.12.2017 Анатолий Владимирович

Добрый день.Подскажите пожалуйста о оплате розъезного характера работы (Группы кабельных измерений),а конкретно о форме ФРУ №12, минимальное время следования , на линию (место работы), подходящее под оплату.и учитывается ли время обеденного перерыва? Спасибо.

Відповідь: Інформуємо, що питання нарахування та виплати працівникам компенсації за роз’їзний характер роботи визначено «Положенням про порядок і умови відшкодування витрат працівникам залізничного транспорту, робота яких постійно проходить в дорозі або має роз’їзний характер, а також при службових поїздках у межах обслуговуваних дільниць, у тому числі при роз’їздах за межі України», затвердженому наказом Укрзалізниці від 10.06.2002 №285-Ц (далі – Положення). Відповідно до Положення, працівникам, робота яких постійно проходить в дорозі або має роз’їзний характер, а також при службових поїздках в межах обслуговуваних дільниць виплачується надбавка в розмірі 50 відсотків добових, встановлених при відрядженнях в межах України, за кожну добу знаходження в роз’їздах. При цьому час, проведений працівниками в поїздці та роз’їздах, який складає 12 і більше годин, але менше цілої доби враховується, як одна доба. При роз’їздах, які складають менше 12 годин, але більше нормальної тривалості робочого часу виплата надбавок провадиться в половинному розмірі, тобто у межах України – 25 відсотків суми добових, встановлених при відрядженнях в межах України. При цьому, п.2 Положення визначено, що нормальна тривалість робочого часу для змінних працівників є 7 годин, а для працівників з щоденним виходом на роботу - 8 годин, без врахування перерви на обід.


19.11.2017 Иван Сергеевич

Здравствуйте.Подскажите ж.д.предприятие отправляет на обучение на 2.5 месяца при этом командировочные выплачиваются только за один месяц.Как я должен жить находясь в другом городе?

Відповідь: Повідомляємо, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 28.06.1997 № 695 «Про гарантії і компенсації для працівників, які направляються для підвищення кваліфікації, підготовки, перепідготовки, навчання інших професій з відривом від виробництва» за працівниками, які направляються для підвищення кваліфікації, підготовки, перепідготовки і навчання інших професій з відривом від виробництва установлені такі державні гарантії: - збереження середньої заробітної плати за основним місцем роботи за час навчання; - оплата вартості проїзду працівника до місця навчання і назад; - іногороднім працівникам протягом першого місяця навчання добові виплачуються в розмірі, встановленому законодавством для службових відряджень, а в наступні місяці, до закінчення терміну навчання, тим, хто одержує заробітну плату у розмірі менше 6 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, виплачується стипендія в розмірі 20 відсотків добових; - на час навчання працівники забезпечуються гуртожитком, у разі відсутності гуртожитку відшкодування витрат, пов’язаних з наймом житлового приміщення, провадиться в порядку, встановленому законодавством для службових відряджень. Виходячи з вищевикладеного Вам, як працівнику, направленому на навчання, протягом першого місяця навчання виплачуються добові та виплачується середня заробітна плата за основним місцем роботи за час всього навчання.

Переглянути ще