Віртуальна приймальня

У зв’язку зі створенням філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця» питання отримання оперативної відповіді з ПРОДАЖУ ТА РЕЗЕРВУВАННЯ ПРОЇЗНИХ ДОКУМЕНТІВ (КВИТКІВ) ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ та щодо роботи систем необхідно звертатися в службу підтримки за телефоном: +380(44) 591-1988 або на адресу електронної пошти: booking@uz.gov.ua

З інших питань пасажирських перевезень і сервісу рекомендуємо звертатися на Веб-сайт ПАТ «Укрзалізниця» за посиланням: https://www.uz.gov.ua/contacts_feedback/ask_a_question/.

У зв’язку з вилученням зі складу регіональної філії «Одеська залізниця» служб пасажирських перевезень, будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд, медичної служби та їх виробничих підрозділів рекомендуємо звернення громадян, які належать до їх компетенції, направляти на офіційний сайт ПАТ «Укрзалізниця» за посиланням http://www.uz.gov.ua/.

Звернення до посадових осіб регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення, відповідно до ст.1 та ст.5 Закону України «Про звернення громадян», Ви маєте можливість викласти перейшовши за посиланням:Розміщена Вами інформація буде розглянута фахівцями і відповідь відправлена на вказану заявником електронну адресу у терміни, які передбачені чинним законодавством. Відповідно до Указу Президента України №133/2017 використання електронних скриньок Mail.ru, Yandex заборонено.

З порядком особистого прийому громадян керівництвом регіональної філії "Одеська залізниця" та доступу до публічної інформації, Ви маєте можливість ознайомитися у розділі «Інформація».


01.04.2018 Чохань Тарас Степанович

Добрый день. 01.04. Ехал электричкой и она опоздала на 1,5 часа. Положена ли компенсация. Если нет, то на какой правовой акт Вы ссылайтесь. Спасибо за ответ.

Відповідь: Інформуємо, що згідно п.34.17 «Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України» (узгоджені з Антимонопольним комітетом України, Державною інспекцією України з питань захисту прав споживачів та Державною службою України з питань регуляторної політики та підприємництва, затверджені наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 27.12.2006 №1196 із змінами внесеними наказами Мінінфраструктури) у разі непередбачених завчасно великих перерв (більше двох годин) у русі приміських поїздів (унаслідок аварій, стихійного лиха та ін.) пасажирам за їх вимогою може бути повернена вартість квитків. Повернення платежів проводиться пасажиру тільки в години перерви в русі приміських поїздів.


30.03.2018 Кирилюк Володимир Павлович

На ст.балта прочитав оголошення що з 9.04 по 25.04 не буде рухатыся примiсьеий потяг Одесса-Балта.невжешь не можна було урахувати що в цi днi у населенних пунктах областi проходять поминальнi заходи?

Відповідь: Інформуємо, що у зв’язку з виконання планових колійних робіт, для забезпечення безпеки руху поїздів, приміський поїзд №6271/6271 сполученням Одеса – Балта з 10.04.2018 по 24.04.2018 буде курсувати до ст. Подільськ. Приносимо свої вибачення за доставлені тимчасові незручності.


22.03.2018 Владимир Павленко

Добрый день ! Хотел бы узнать планируются ли какие-нибудь еще ускоренные электрички на летний сезон на участке Одесса - Белгород-Днестровский кроме 6312/6351 ?

Відповідь: Повідомляємо, що у разі призначення додаткових прискорених електропоїздів сполученням Одеса - Білгород-Дністровський, інформація буде розміщена на офіційному сайті регіональної філії «Одеська залізниця» за посиланням: http://odz.gov.ua/suburban/ та на дошках оголошень вокзалів і станцій.


18.03.2018 Фомин Дмитрий

Добрый день. Знаю что отправить в командировку могут на срок до 30 дней. А скажите есть ли какое то ограничение в год? Или так можно хоть 10 раз в год принудительно отправить в командировку?

Відповідь: Повідомляємо, що відповідно до Порядку здійснення службових відряджень в межах України та закордон працівників ПАТ «Укрзалізниця», що затверджений наказом ПАТ «Укрзалізниця» №320 від 22.04.2016 зі змінами та доповненнями, та Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України 13.03.1998 № 59 у редакції наказу Міністерства фінансів України від 17.03.2011 №362), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31 березня 1998р. за № 218/2658 (зі змінами), строк відрядження у межах України не може перевищувати 30 календарних днів. Водночас чинне законодавство не містить жодних обмежень щодо загального строку відрядження працівника протягом року.


27.02.2018 Сергей

Добрый день. Жена вышла с декрета 28 августа 2017. В семье 2 ребёнка 3-х и 6-ти лет. Подскажите,пожалуйста, сколько дней дополнительного отпуска положено моей жене за 2017 год за двоих детей. Спасибо

Відповідь: Відповідно до статті 19 Закону України «Про відпустки» жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, матері інваліда з дитинства підгрупи А I групи, одинокій матері, батьку дитини або інваліда з дитинства підгрупи А I групи, який виховує їх без матері (у тому числі у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла під опіку дитину або інваліда з дитинства підгрупи А I групи, чи одному із прийомних батьків надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (стаття 73 Кодексу законів про працю України). Зазначена відпустка є соціальною і надається в будь-який час календарного року, незалежно від відпрацьованого часу та часу народження дитини та не підлягає поділу на частини. Право на неї має лише жінка, яка працює. Тому реалізувати своє право на використання цієї відпустки в повному обсязі (тобто 10 календарних днів) вона може за умови, якщо на день початку відпустки має стаж роботи в рахунок року, за який просить надати їй відпустку, тривалістю хоча б один день. Також роз’яснюємо, що період перебування у відпустках по вагітності та пологах і для догляду за дитиною не зараховується до стажу роботи, що дає право на зазначену соціальну відпустку. Виходячи з вищевикладеного пояснюємо, що Ваша дружина має право на додаткову оплачувану відпустку, як мати двох дітей віком до 15 років за 2017 рік у кількості 10 календарних днів.

Переглянути ще