Спортивно-оздоровчі заклади залізниці

Дорожній фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив» запрошує всіх бажаючих до активних занять фізичною культурою і спортом та пропонує послуги тренажерного залу, залу з міні-футболу, волейболу, баскетболу, залу боротьби, тренування з настільного тенісу, шашок та шахів.

За адресою м.Одеса вул. Заньковецька, 19.

Телефон для довідок 727 – 69 – 62.Спортивний комплекс Дорожнього фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» пропонує відвідувати тренажерний зал, зал з кардіо – тренажерами та зал бойових мистецтв, а саме: тхеквондо, карате – до, айкідо, джиу – джицу, фітнес та степ – аеробіка, тренування з настільного тенісу, шашок та шахів.

За адресою м.Одеса вул.Мельницька,32б.

Телефон для довідок 733 – 29 – 36.Херсонський міні – комплекс пропонує бажаючим відвідувати важкоатлетичний – тренажерний зал та спортивну аеробіку.

За адресою м. Херсон вул. Привокзальна, 3.

Телефон для довідок 8 – 066 – 572 – 30 – 72.Подільський будинок фізкультури «Локомотив» пропонує послуги залу з міні – футболу, волейболу, баскетболу та тренування з настільного тенісу, шашок та шахів.

За адресою м. Подільськ вул. Бульвар Заслонова, 7.

Телефон для довідок 8 – 050 – 166 – 23 – 36.Шевченківський будинок фізкультури «Локомотив» закликає до фізкультурно – оздоровчих занять та пропонує послуги відновлювального центру, важкоатлетичного – тренажерного залу та залу з міні – футболу та тренування з настільного тенісу, шашок та шахів.

За адресою м. Сміла вул. Північновокзальна, 2а.

Телефон для довідок 8 – 066 – 291 – 18 – 73.