17.02.2022р.

Одеські залізничники долучилися до відзначення Дня єднання

Одеські залізничники долучилися до відзначення Дня єднання

АТ «Укрзалізниця», одна з найбільших транспортних компаній та роботодавців в Україні, 16 лютого 2022 року доєдналась до відзначення Дня єднання, що був визначений у цю дату указом Президента України.

 

Одеська магістраль теж долучилася до всеукраїнської акції. Зокрема, в управлінні Одеської залізниці кожен працівник з нагоди свята отримав стрічку в кольорах українського прапора, прикріпивши її до одягу в знак єдності та згуртованості.

 

Провідники «Дунайського експресу» також охоче доєдналися до відзначення свята, чим створили не лише урочистий, але й пізнавальний настрій подорожі. Діти та дорослі охоче використовувати стрічки як елемент одягу, а жовто-блакитні прапори створювали неабияку святкову атмосферу.

 

Цього дня 977 державних прапорів України були підняті на всіх об’єктах Укрзалізниці. А о 10:00 на всіх вокзалах України та об’єктах Укрзалізниці лунав державний гімн.

 

Довідково

Указ Президента України №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» має на меті посилення консолідації суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість. Ним, зокрема, 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»