Віртуальна приймальня

У зв’язку зі створенням філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» питання отримання оперативної відповіді з ПРОДАЖУ ТА РЕЗЕРВУВАННЯ ПРОЇЗНИХ ДОКУМЕНТІВ (КВИТКІВ) ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ щодо роботи систем необхідно звертатися в службу підтримки за телефоном: 0-800-50-3111 або на адресу електронної пошти: booking@uz.gov.ua


УВАГА !

З метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та на виконання заходів ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції тимчасово особистий прийом громадян директором регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та прийом звернень від громадян через Відділ контролю за виконанням доручень та роботи зі зверненнями громадян припинено..

Відповідно до Закону України “Про звернення громадян” у Вас є можливість подати звернення не тільки особисто під час прийому, а й шляхом надсилання електронного звернення за допомогою мережі Інтернет.

Просимо використовувати вказані способи подання звернення.

Подати електронне звернення до посадових осіб регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Ви маєте можливість перейшовши за посиланням:У зв’язку з вилученням зі складу регіональної філії «Одеська залізниця» служб пасажирських перевезень, будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд, медичної служби та їх виробничих підрозділів рекомендуємо звернення громадян, які належать до їх компетенції, направляти на офіційний сайт АТ «Укрзалізниця» за посиланням http://www.uz.gov.ua/.

Відповідно до Указу Президента України №133/2017 використання електронних скриньок Mail.ru, Yandex заборонено.

З порядком особистого прийому громадян керівництвом регіональної філії "Одеська залізниця" та доступу до публічної інформації, Ви маєте можливість ознайомитися у розділі «Інформація».


14.11.2022 Ковтун Сергій Вікторович

Доброго вечора. Будь ласка, надайте якусь інформацію про поїзд 147/148. Через Гребінку, Черкаси, ст. ім. Тараса Шевченка. Коли буде відновлено його курсування? І чи буде відновлено взагалі?

Відповідь: Повідомляємо, що на підставі ухвали Товариства зі складу регіональної філії «Одеська залізниця» АТ "Укрзалізниця" (далі - регіональна філія) вилучені виробничі підрозділи пасажирського господарства та включені до філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця», у зв'язку з чим розгляд Вашого питання не входить до компетенції регіональної філії. З питань пасажирських перевезень і сервісу (у тому числі відновлення курсування пасажирських поїздів) пропонуємо звертатись на Веб-сайт АТ «Укрзалізниця» за посиланням: https://www.uz.gov.ua/contacts_feedback/ask_a_question/ або безпосередньо до філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця".


01.11.2022 Трач Володимир Володимирович

Доброго дня, чи можливо запобігти відміні приміських елю поїздів №6252/6257 сполученням Одеса-вапнярка тому що вони стикуються з електричками зі жмерини і є змога дістатия до жмеринки вінниці козятина та навіть києва в день , а також стикуються з поїздом ввузькоколійки гайворон рудниця та її відміна унеможливить пересадку між потягами. Також буде втрачено можливість жителів Рудниці діставатися до сусідніх міст з Рудницею це Кодима та Крижопіль у зручний час для відвідування лікарні та інших необхідних справах. Прошу посприяти перегляду рішення про відміну.

Відповідь: Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця», уважно розглянуто керівництвом служби приміських пасажирських перевезень. Повідомляємо, що приміський поїзд № 6252/6257 сполученням Одеса-Вапнярка, Вапнярка-Одеса курсує згідно діючого графіку руху, а саме: - відправлення зі ст.Одеса-Головна о 06год. 03хв., прибуття на ст. Вапнярка о 12год. 36хв. - відправлення зі ст. Вапнярка о 14год. 55хв., прибуття на ст. Одеса-Головна о 21год. 11хв.


14.10.2022 Любомир

Доброго дня,дуже хочу влаштуватись на залізницю,мрія дитинства,же можна дізнатися актуальні вакансії?пошта або сайт,або напишіть у відповідь на це повідомлення!

Відповідь: Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії "Одеська залізниця" уважно розглянуто. Запропонувати Вам вакантні посади з урахуванням відповідності до Вашого освітньо-кваліфікаційного рівня, бажаного напрямку діяльності та розташування робочого місця неможливо, через відсутність у зверненні більш конкретної інформації. Проте, для вирішення питання по суті пропонуємо звернутись до відділу кадрів служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» за телефонами 073-263-50-20, (048) 727-40-45 або надіслати Ваше резюме на електронну адресу noku19@odz.gov.ua.


16.09.2022 Топчій О. В.

Коли нарешті відновиться рух приміських поїздів з Черкас у напрямку Гребінки? Людям потрібно регулярно добиратися в обласний центр до місця роботи.

Відповідь: Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» уважно розглянуто керівництвом служби приміських пасажирських перевезень. У зв’язку з проведенням бойових дій на території України, що призвело до пошкодження залізничного моста через р. Дніпро, тимчасово припинено курсування приміських поїздів до станції Гребінка. Повідомляємо, що відновлення руху поїздів на дільниці ім. Т.Шевченка – Гребінка та у зворотному напрямку буде можливо після завершення ремонтних робіт залізничного моста.


31.08.2022 Копотієнко Т.А.

Добрий день. Я, Копотієнко Тетяна Анатоліївна, 03.11.1962 р.н., хотіла б отримати архівну довідку про те, що працювала з 03.01.1986 року по 23.08.1993 року в Дитсадку-яслах №2 ст. Миколаїв, який перебував у відомстві управління Одеської залізниці. А також виписку про зарплату та свій рахунок. Довідки потрібні мені для оформлення пенсії. На сьогоднішній день, сад -яслі не працює, даних в управлінні освіти Миколаївської міської ради Миколаївської області відсутні. Заздалегідь дякую за сприяння.

Відповідь: Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» уважно розглянуто виробничим підрозділом «Одеська об’єднана дирекція залізничних перевезень». Повідомляємо, що дійсно, в архіві Херсонського регіону виробничого підрозділу «Одеська об’єднана дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» знаходяться документи, які передавались на зберігання після ліквідації дитячих дошкільних закладів - ясла-садки станцій: Миколаїв, Херсон, Каховка, Снігурівка. Але, у зв’язку з введенням в Україні воєнного стану та проведенням бойових дій на тимчасово окупованих територіях, у тому числі місті Херсон, надати Вам необхідні архівні довідки про заробітну плату та стаж роботи у період з 03.01.1986 по 23.08.1993 роки в дитсадку №2 ст.Миколаїв для оформлення пенсії, на даний час, нажаль, немає можливості. Інформуємо, що архів Херсонського регіону знаходиться за адресою: вул. Привокзальна, 3, м. Херсон, 73026.

Переглянути ще