Віртуальна приймальня

У зв’язку зі створенням філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» питання отримання оперативної відповіді з ПРОДАЖУ ТА РЕЗЕРВУВАННЯ ПРОЇЗНИХ ДОКУМЕНТІВ (КВИТКІВ) ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ щодо роботи систем необхідно звертатися в службу підтримки за телефоном: 0-800-50-3111 або на адресу електронної пошти: booking@uz.gov.ua


УВАГА !

З метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та на виконання заходів ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції тимчасово особистий прийом громадян директором регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та прийом звернень від громадян через Відділ контролю за виконанням доручень та роботи зі зверненнями громадян припинено..

Відповідно до Закону України “Про звернення громадян” у Вас є можливість подати звернення не тільки особисто під час прийому, а й шляхом надсилання електронного звернення за допомогою мережі Інтернет.

Просимо використовувати вказані способи подання звернення.

Подати електронне звернення до посадових осіб регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Ви маєте можливість перейшовши за посиланням:У зв’язку з вилученням зі складу регіональної філії «Одеська залізниця» служб пасажирських перевезень, будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд, медичної служби та їх виробничих підрозділів рекомендуємо звернення громадян, які належать до їх компетенції, направляти на офіційний сайт АТ «Укрзалізниця» за посиланням http://www.uz.gov.ua/.

Відповідно до Указу Президента України №133/2017 використання електронних скриньок Mail.ru, Yandex заборонено.

З порядком особистого прийому громадян керівництвом регіональної філії "Одеська залізниця" та доступу до публічної інформації, Ви маєте можливість ознайомитися у розділі «Інформація».


16.09.2022 Топчій О. В.

Коли нарешті відновиться рух приміських поїздів з Черкас у напрямку Гребінки? Людям потрібно регулярно добиратися в обласний центр до місця роботи.

Відповідь: Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» уважно розглянуто керівництвом служби приміських пасажирських перевезень. У зв’язку з проведенням бойових дій на території України, що призвело до пошкодження залізничного моста через р. Дніпро, тимчасово припинено курсування приміських поїздів до станції Гребінка. Повідомляємо, що відновлення руху поїздів на дільниці ім. Т.Шевченка – Гребінка та у зворотному напрямку буде можливо після завершення ремонтних робіт залізничного моста.


31.08.2022 Копотієнко Т.А.

Добрий день. Я, Копотієнко Тетяна Анатоліївна, 03.11.1962 р.н., хотіла б отримати архівну довідку про те, що працювала з 03.01.1986 року по 23.08.1993 року в Дитсадку-яслах №2 ст. Миколаїв, який перебував у відомстві управління Одеської залізниці. А також виписку про зарплату та свій рахунок. Довідки потрібні мені для оформлення пенсії. На сьогоднішній день, сад -яслі не працює, даних в управлінні освіти Миколаївської міської ради Миколаївської області відсутні. Заздалегідь дякую за сприяння.

Відповідь: Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» уважно розглянуто виробничим підрозділом «Одеська об’єднана дирекція залізничних перевезень». Повідомляємо, що дійсно, в архіві Херсонського регіону виробничого підрозділу «Одеська об’єднана дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» знаходяться документи, які передавались на зберігання після ліквідації дитячих дошкільних закладів - ясла-садки станцій: Миколаїв, Херсон, Каховка, Снігурівка. Але, у зв’язку з введенням в Україні воєнного стану та проведенням бойових дій на тимчасово окупованих територіях, у тому числі місті Херсон, надати Вам необхідні архівні довідки про заробітну плату та стаж роботи у період з 03.01.1986 по 23.08.1993 роки в дитсадку №2 ст.Миколаїв для оформлення пенсії, на даний час, нажаль, немає можливості. Інформуємо, що архів Херсонського регіону знаходиться за адресою: вул. Привокзальна, 3, м. Херсон, 73026.


12.08.2022 Михальченко Дмитрий Опегович

Добрый день! Мне необходимо получить из архива(можно в электронном виде) копию договора ЦПХ(укр.) и акта выполненных работ(2017г.).Эти документы нужны мне для регистрации в службе занятости. Данные:Михальченко Дмитрий Олегович, 21 сентября 1984г. рождения. БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИЙ ПОЇЗД 686 Служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд Одеської залізниці

Відповідь: Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» щодо надання архівних довідок (копії договору ЦПХ та акта виконаних робіт 2017 року) за часи роботи в Будівельно-монтажному поїзді №686 служби будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд Одеської залізниці, уважно розглянуто. Повідомляємо, що згідно рішення правління АТ «Укрзалізниця» з 01.07.2017 зі штатного розпису апарату регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» (далі – філія) вилучено службу будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд, тому розгляд порушеного Вами питання не входить до компетенції філії. Також інформуємо, що до сектору архіву адміністративно-господарської служби та архіву №1 Одеського регіону виробничого підрозділу «Одеська об’єднана дирекція залізничних перевезень» вищезазначені Вами документи на зберігання не надходили. Для вирішення питання по суті, пропонуємо Вам звернутись з відповідною заявою до Філії "Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд" АТ "Укрзалізниця" за адресою: вул. Льва Толстого, 61, м. Київ. 03035.


11.08.2022 Пустовіт П.Р.

Доброго дня!Сьогодні стала відома інформація щодо припинeння курсування приміського потягу Гайворон-Рудниця,з тeхнічних причин та нeвизначeний тeрмін!Рохання надати як можна розширeну відповідь,про причини відміни курсування потягу,та тeрміни відновлeння рeйсу!Буду вдячний,за грунтовну відповідь!

Відповідь: Ваше звернення на віртуальну приймальню регіональної філії "Одеська залізниця" щодо відновлення курсування приміських поїздів сполученням Гайворон – Рудниця, уважно розглянуто. Повідомляємо, що дійсно 11.08.2022 було припинено рух приміських поїздів вищезазначеного сполучення через незадовільний стан залізничних колій. При цьому, АТ «Укрзалізниця» приклала усіх зусиль для забезпечення перевезення пасажирів у приміському сполученні даного регіону. З 12.08.2022 у повному обсязі відновлено курсування приміських поїздів сполученням Гайворон – Рудниця – Гайворон згідно діючого розкладу з обмеженою швидкістю на дільниці.


05.04.2022 Андриенко Людмила Николаевна

Добрый день. Я бы хотела получить архивную справку о том, что работала в 1986 году в Детсаду-яслях #1, который находился в ведомстве управления Одесской железной дороги. А так же выписку о зарплате. Данные справки нужны мне для оформления пенсии, так как мною была утеряна трудовая книжка. На сегодняшний день, запрашиваемые данные, в базе детского сада отсутствуют и директор посоветовала мне обратиться к вам. Мои данные: Андриенко Людмила Николаевна, 02 марта 1962 года рождения. Заранее благодарю за содействие.

Відповідь: Шановна Людмило Миколаївно! Ваше звернення від 05.04.2022 на віртуальну приймальну регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» (далі Філія), щодо надання архівних довідок про стаж роботи та заробітну плату за час роботи у дитячому садочку №1 на Одеській залізниці уважно розглянуто. Повідомляємо, що надати архівні довідки про підтвердження стажу роботи у дитячому садочку №1 на Одеській залізниці у 1986 році немає можливості, так як робітник Андрієнко Людмила Миколаївна 1962 року народження, у документах переданих на збереження до архіву Філії, не значиться.

Переглянути ще