Прес-центр

Порядок надання відповідей на журналістські запити та проведення фото- та відеозйомок на об’єктах залізничної інфраструктури:

Залізниця – це стратегічний об’єкт інфрастуктури, який має підвищений рівень небезпеки. Діяльність залізниці регулюють Закони України «Про транспорт» та «Про залізничний транспорт». Проведення будь-яких зйомок на території інфраструктури залізниці повинно обов’язково узгоджуватися з представниками залізниці.

Для узгодження проведення фото- та відеозйомки або отримання коментарю відповідного спеціаліста залізниці представник засобів масової інформації попередньо (за сім днів до бажаної дати) у письмовій формі на офіційному бланку редакції подає, підписаний уповноваженою особою, інформаційний запит на ім’я директора регіональної філії «Одеська залізниця», де вказує тему статті або мету зйомки, об’єкт на якому буде проводитись знімальний процес, перелік запитань до представника залізниці (для отримання коментарю) та координати контактної особи. Дозвіл на зйомки розповсюджується тільки на об’єкти (сцени), що вказані в листі.

Працівник регіональної філії «Одеська залізниця» (спікер), що надає офіційну інформацію у вигляді інтерв’ю, залишає за собою право не надавати відповіді на запитання, що виходять за межі його компетенції або не мають безпосереднього відношення до тематики інтерв’ю.

Згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запит буде надано протягом п’яти робочих днів із дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.


Телефони прес-центру: (048) 727-00-04.

Електронна адреса для запитів ЗМІ: cpress_od@ukr.net

Поштова адреса: 65012, м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 19, Прес-центр.