03.12.2021р.

Невідомі особи розбили вікно в одному з вагонів «Дунайського експресу»

Невідомі особи розбили вікно в одному з вагонів «Дунайського експресу»

Сьогодні близько 11 години дня на перегоні Одеса - Головна Одеса-Застава 1 під час слідування швидкісного приміського поїзда «Дунайський експрес» в депо для екіпірування, невідомими особами було скоєно вандальний напад.

У результаті нападу, камінням пошкоджено бокове скло автоматичних дверей першого вагону з правого боку за напрямком руху поїзда.

На щастя, ніхто не постраждав. Даний напад кваліфікується як незаконне втручання, за скоєння якого передбачена кримінальна відповідальність.

Поїзд обладнаний системою відеоспостереження. Всі дані, зафіксовані на бортову камеру будуть передані для подальшого розслідування в місцевий орган Нацполіції.

Під час попереднього огляду камер спостереження, видно, як група підлітків кидає каміння у бік потяга.

Працівники філії наголошують, що окрім збитків, котрі несе залізниця, страждають в першу чергу пасажири, адже пошкоджені вагони знімаються з руху для відновлення, що скорочує склад поїздів. А на відновлення зовнішнього виду рухомого складу потрібно витратити не лише гроші, але й чимало часу працівників, які задіяні на планових видах ремонту.

Одеська залізниця сподівається, що даний випадок буде розкритий працівниками Національної поліції в найкоротші терміни та нагадує громадянам про важливість дотримання порядку, адже подібні дії караються законом.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»