20.12.2017р.

На станції Куцівка Одеської магістралі завершено будівництво приладів безпеки руху

Нещодавно працівники регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» завершили комплекс невідкладних робіт з будівництва та введення в дослідну експлуатацію двох приладів автоматичного контролю технічного стану ходових частин рухомого складу (АСДК-Б) по станції Куцівка. Зазначений прилад АСДК-Б допомагає забезпечити безпеку руху на вантажонапруженій дільниці Знам’янка – Долинська.

У будівництво приладів вкладено чималі кошти – майже 4 млн. грн., що обумовлюється високою складністю робіт та впровадженням дороговартісного високотехнологічного обладнання. Прилади встановлені у парному та непарному напрямках та дозволяють обслуговувати дільницю довжиною понад 100 км.

У роботах взяли участь майже два десятки досвідчених працівників з експлуатаційного вагонного депо Знам’янка, Долинської та Знам’янської дистанцій сигналізації та зв’язку, а також з Долинської дистанції електропостачання.

Виконання зазначених робіт було передбачено «Програмою впровадження технічних засобів безпеки руху в структурі Укрзалізниці у 2014-2018 роках».

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

На станції Куцівка Одеської магістралі  завершено будівництво приладів безпеки руху - 0