13.11.2017р.

Колектив Одеської магістралі підбив підсумки виконання колдоговору на 2017 рік

Колектив Одеської магістралі підбив підсумки виконання колдоговору на 2017 рік

Одеські залізничники і представники профспілок обговорили виконання колективного договору Одеської залізниці під час чергової конференції трудового колективу регіональної філії.  Участь у заході взяли 90 з 108 запрошених делегатів, що представляють інтереси працівників служб, структурних і виробничих підрозділів філії. Також до заходу були запрошені керівники страхових компаній, що надають послуги залізничникам.

Під час зустрічі присутні заслухали звіти адміністрації регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ УЗ та Дорожнього комітету профспілок про хід виконання зобов’язань колдоговору на 2017 рік.

Так, за 9 місяців поточного року витрати на виконання обов’язків дорожнього колективного договору становили близько 971,6 млн. гривень (без урахування виплат заробітної платі і премій за основні результати господарської діяльності). Середньомісячна зарплата по філії за звітній період становила 7 835 гривень, що вище рівня аналогічного періоду минулого року на 36%.

Виконана низка заходів організаційного і технічного характеру щодо поліпшення санітарно-побутових умов, приведенню робочих місць до вимог охорони праці.

Окремо додамо, що з початку року в оздоровчих закладах залізниці оздоровлено 4,7 тис. чол., в тому числі 2,7 тис. дітей та 440 пенсіонерів-ветеранів галузі безкоштовно.

Що стосується медичного страхування, то сума страхових платежів непрацюючим пенсіонерам становила 10,3 млн. гривень. Крім того, кожному застрахованому працівнику магістралі відшкодовується 50% щомісячного внеску, сума відшкодування за звітний період становила 11,4 млн. гривень.

Під час виступів делегати підняли низку проблемних питань, зокрема забезпечення виробничих підрозділів матеріалами та закупівля запчастин, поповнення аптечок, забезпечення спецодягом, утримання автотранспорту, кадрові питання, обслуговування медичних закладів застрахованих працівників тощо.

В свою чергу директор регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ УЗ В’ячеслав Єрьомін запевнив, що кожне звернення буде розглянуто, та закликав активи залізничних вузлів і надалі надавати свої пропозиції та зауваження на розгляд до адміністрації з метою вирішення ключових проблемних питань.

«Незважаючи на об’єктивні проблеми у перевезенні вантажів і пасажирів, матеріально-технічному забезпеченні експлуатаційної діяльності, обов’язки по колективному договору залізниці, що взяті на 2017 рік адміністрацією і Дорпрофсожем, в основному виконуються», – підбили підсумки учасники конференції та прийняли рішення керівникам регіональної філії, служб, структурних підрозділів та профспілковим комітетам вжити заходів з усунення недоліків, що мали місце при виконанні зобов’язань колдоговору залізниці.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»