03.11.2017р.

На Одеській магістралі відбулися спортивні змагання на честь відомих залізничників

У жовтні у місті Христинівка відбулися змагання дитячо-юнацького турніру по міні-футболу на Кубок пам’яті відомих залізничників Михайла Артемовича Гур’єва та Федора Антоновича Загризлого. Турнір відбувся завдяки особистій підтримці директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна, а також колишніх і нинішніх керівників Одеської магістралі вищої та середньої ланки.

Турнір тривав два дні та відбувся у декілька етапів серед юнацьких команд різних вікових категорій (2009-2010 р/н, 2007-2008 р/н, 2005-2006 р/н) з міст Черкаської та Київської областей. Організатори провели спортивний захід за коловою системою.

За результатами змагань у віковій категорії 2009-2010 р/н ФК «Фортуна» виграла всі ігри і стала переможцем турніру, друге місце посів «Явір» м. Сміла, третє місце посіла команда ДЮСШ Маньківка.

У віковій категорії 2007-2008 р/н. перше місце дісталося команді «Явір», друге – «Уманьферммаш» і третє – ДЮСШ Маньківка. Команда «Фортуна» поступилася мінімально, тому на думку вболівальників і тренерів команда виступила відносно успішно враховуючи те, що це їх другий турнір.

14 жовтня відбувся другий (заключний) етап Кубка пам’яті М.А.Гур’єва та Ф.А.Загризлого, в якому взяли участь команди 2005-2006 р/н.: із Христинівки - «Фортуна» (4 команди), із Сміли - «Явір» та з Умані - «Юність» (2 команди).

За результатами змагань перше місце посіла команда «Фортуна І» м. Христинівка вигравши всі матчі, друге – «Явір» м. Сміла, третє – «Фортуна ІІ», четверте – «Юність І» м. Умань, п’яте – «Юність ІІ», шосте – «Фортуна ІV», сьоме – «Фортуна ІІІ».

 

Довідка

ГурєвМихайлоАртемович

(10 жовтня 1938 - 14 грудня 2010 рр.) з 1986 по 1997 рр. працював начальником Одеської залізниці. Турботливо відносився до Христинівського залізничного вузла. За роки його керівництва вдалося реконструювати комплекс підприємств залізничного вузла: локомотивне і моторвагонне депо, розпочати масштабне будівництво житла для залізничників і газифікувати північну частину міста Христинівка. Внаслідок відсутності електротяги була реальна загроза закриття залізничного вузла, проте завдяки М.А.Гур’єву було знайдено вихід та збережено станцію.

Загризлий Федір Антонович

(10 жовтня 1930 – 21 листопада 2016 рр.) Присвятив роботі у локомотивному депо Христинівка 40 років, з них 34 роки начальником депо. Заслужений працівник залізничного транспорту. При Ф.А.Загризлому відбудовувалося та територіально розширювалось локомотивне депо, неодноразово визнавалося кращим у галузевих змаганнях не тільки на Одеській залізниці, але і по всій Україні. Займався газифікацією в м. Христинівка. Саме Христинівському локомотивному депо було довірено проводити капітальний ремонт дизель поїздів і залізничники гідно впоралися з цим завданням.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

На Одеській магістралі відбулися спортивні змагання на честь відомих залізничників - 0 На Одеській магістралі відбулися спортивні змагання на честь відомих залізничників - 1 На Одеській магістралі відбулися спортивні змагання на честь відомих залізничників - 2 На Одеській магістралі відбулися спортивні змагання на честь відомих залізничників - 3