07.09.2017р.

В’ячеслав Єрьомін урочисто запустив контейнерний поїзд між КТ «ТІС» та Дніпровським річним портом

6 вересня в рамках XI Міжнародного «Черноморського контейнерного Саміту», що відбувається в Одесі, було урочисто запущено щотижневий круговий контейнерний поїзд між Контейнерним терміналом «TIС» та Дніпровським річним портом. В урочистостях взяли участь член правління ПАТ «Укрзалізниця» Ремігіуш Пашкевич та директор регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслав Єрьомін.

«У першу чергу, бажаю відзначити нашу багаторічну співпрацю з компанією «ТІС», що може слугувати прикладом в Україні співробітництва між державним підприємством та приватним бізнесом у частині розвитку інфраструктури не тільки портової, але й залізничної. Хочу додати, що без «Укрзалізниці» реалізація цього проекту не була б можливою. Сподіваюсь, що з часом будуть тільки додаткові контейнерні поїзди з «ТІС» в напрямку Києва, Харкова, Львова, інших міст. Ми готові розглядати всі пропозиції й звертаємося до всіх зацікавлених учасників перевізного процесу – ми готові розробляти нитки графіку на той час, який буде зручним клієнту, щоб наше співробітництво тривало», – заявив під час візиту В’ячеслав Єрьомін.

До речі, саме йому було надано право урочисто надати команду машиністу і відправити контейнерний поїзд в рейс.

Окрім візиту на КТ «ТІС», представники керівництва ПАТ «Укрзалізниця» також ознайомилися з роботою «ТІС-Зерно», диспетчерського пункту та інших ключових об’єктів на території групи терміналів компанії «ТІС».

 Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

В’ячеслав Єрьомін урочисто запустив контейнерний поїзд між КТ «ТІС» та Дніпровським річним портом - 0 В’ячеслав Єрьомін урочисто запустив контейнерний поїзд між КТ «ТІС» та Дніпровським річним портом - 1 В’ячеслав Єрьомін урочисто запустив контейнерний поїзд між КТ «ТІС» та Дніпровським річним портом - 2 В’ячеслав Єрьомін урочисто запустив контейнерний поїзд між КТ «ТІС» та Дніпровським річним портом - 3