20.06.2017р.

Одеські залізничники готуються до десятої Спартакіади

Одеські залізничники готуються до десятої Спартакіади

На регіональній філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» популяризують здоровий спосіб життя, зміцнення здоров'я та організовують активний відпочинок працівників товариства.

Начальник Одеського фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» Віктор Кричун повідомив, що наразі одеські залізничники активно готуються до проведення Х  Спартакіади, яка проводитиметься у два етапи: відбіркові змагання та тренувальні збори. Фінал масового спортивного заходу відбудеться з 3 по 6 серпня 2017 року на базі структурного підрозділу «Фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив» ім. Героя України Г.Кірпи» регіональної філії «Південна залізниця» у м. Харків.

У виробничих підрозділах «Одеського фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» та «Фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» станції ім.Т.Шевченка проведуть відбіркові змагання серед працівників регіональної філії, які бажають взяти участь у тренувальних зборах для відбору кандидатів до збірної команди.

Проведення тренувальних зборів з відбору учасників та формування команд  у фінальний тур відбудеться з семи видів спорту: армреслінг, гирьовий спорт (тренувальні збори та відбір буде проведено в м. Херсон), міні-футбол та настільний теніс (в м. Одеса), волейбол (в м. Подільськ), шахи та шашки (в м. Сміла).

Після підведення підсумків змагань з відбору спортсменів, які будуть відстоювати честь регіональної філії, у період з 17 по 28 липня 2017 року проведуть тренувальні збори по закріплених видах спорту із сформованими командами.

Запрошуємо всіх бажаючих залізничників надати заявки для  участі у відбіркових змаганнях за обраними видами спорту, а при досягненні високих результатів заявити себе кандидатами до збірної команди. Сподіваємося на розуміння та відгук одеських залізничників для формування команд на всіх етапах та вбачати в цьому основну мету – укріплення здоров'я, культивацію здорового способу життя залізничників, стимулювання, таким чином,  їх ефективності праці», - підкреслив начальник Одеського фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» Віктор Кричун.

Детальну інформацію щодо можливості відвідування відомчих спортивно-оздоровчих закладів та участі у змаганнях можна отримати за телефоном (048) 727-24-59.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»