29.05.2017р.

Одеські залізничники завершують реконструкцію колії на перегоні Раухівка – Сербка

Колійники регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ УЗ завершують роботи з реконструкції колії на перегоні Раухівка – Сербка, де проводилася заміна рейко-шпальної решітки. Роботи проводяться працівниками колійних машинних станцій Снігурівка, Усатове, Вапнярка і Цвіткове. Також задіяні рейкозварювальний поїзд РЗП-13 та  Знам’янський центр механізації колійних робіт, який виконує виправку колії. Загалом щоденно у роботах задіяні близько 120 залізничників.

Додамо, реконструкція колії перегону Раухівка – Сербка проводилася в дві черги. Перше вікно на дільниці було в квітні поточного року, коли залізничники виконали роботи в обсязі 8,9 км. Наразі завершується друга частина робіт в обсязі 9,5 км, які проводяться на перегоні з 12 по 29 травня. Після відновлення руху поїздів на даній дільниці перестане діяти обмеження швидкості руху поїздів дільницею, які були встановлені в межах 60 км/год. Вже скоро пасажирські поїзди зможуть проходити цей перегін зі швидкістю до 100 км/год, а вантажні – до 80 км/год. Завдяки цьому буде збільшено пропускну спроможність дільниці, вагу вантажних поїздів та швидкість доставки вантажів. Магістраль не втрачатиме щонайменш 70 млн. грн. на рік за рахунок швидкісних обмежень.

Зазначимо, що середня вантажонапруженість даної ділянки становить 70,6 млн. т-км брутто на рік. В останнє ремонт колії на перегоні Раухівка – Сербка проводився у 2002 році. З того часу через цей перегін було пропущено понад 1 млрд. тонн брутто вантажів.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Одеські залізничники завершують реконструкцію колії на перегоні Раухівка – Сербка - 0 Одеські залізничники завершують реконструкцію колії на перегоні Раухівка – Сербка - 1 Одеські залізничники завершують реконструкцію колії на перегоні Раухівка – Сербка - 2 Одеські залізничники завершують реконструкцію колії на перегоні Раухівка – Сербка - 3