29.03.2017р.

Колектив Одеської магістралі підбив підсумки виконання колдоговору за 2016 рік

  28 березня в актовій залі управління регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбулася конференція трудового колективу компанії за участю керівництва магістралі та Дорожнього комітету профспілки. У заході взяли участь запрошені делегати, які представили інтереси працівників структурних підрозділів та служб філії.

  Під час конференції учасники заслухали звіти адміністрації регіональної філії та Дорпрофсожу про хід виконання зобов’язань колективного договору Одеської магістралі за 2016 рік.

  У ході звіту від адміністрації, яку представив в.о. заступника начальника регіональної філії з фінансово-економічних питань Олег Підлубний зазначив, що у 2016 році регіональний філія «Одеська залізниця» продовжувала працювати у складних економічних умовах, проте в цілому ключові показники роботи компанії виконані, а за деякими з них навіть спостерігається перевиконання (наприклад, показник відправлення вантажів вищий за запланований на 6,1% і на 7,9% до рівня 2015 року, пасажирообіг виріс на 5,3% до плану і на 7,9% до рівня 2015 року). Однак падіння вантажообігу до плану становило 11,4%, до рівня 2015 року – 11,6%.

  Крім того стало відомо, що у філії було проведено низку заходів організаційного і технічного характеру спрямованих на покращення санітарно-побутових умов, вдосконалення робочих місць залізничників відповідно до вимог охорони праці. У відомчих оздоровчих закладах було оздоровлено 5 тис. 182 осіб, з них 2 тис. 815 дітей, а також 646 пенсіонерів-ветеранів і чотири учасники АТО. Всього на виконання зобов’язань дорожнього колективного договору без урахування заробітної плати і премії за основні результати господарської діяльності було спрямовано близько 1 млрд. 212 млн. грн.

  Звернувшись до учасників конференції, в.о. начальника регіональної філії В’ячеслав Єрьомін окреслив першочергові задачі адміністрації та профспілки, зокрема провести відповідну роботу по максимальному забезпеченню підрозділів запчастинами, матеріалами та працівників молоком, спецодягом, спецвзуттям, форменим одягом тощо. Також належить вирішити питання організації реабілітації машиністів після транспортних подій, забезпечення заправки газом автотранспортної техніки залізниці.

  Відповідаючи на запитання профспілкового активу магістралі, в.о. начальника регіональної філії В’ячеслав Єрьомін зазначив, що пенсіонери-залізничники будуть закріплені за підрозділом з якого вони вийшли на пенсію навіть у разі його реструктуризації, а найбільшим викликом для філії у 2017 році є реформування галузі у частині виділення в окрему вертикаль пасажирського господарства та господарства будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд. «Я сподіваюся ми з цим упораємося і буде налагоджено взаємодію із відповідними департаментами, всі реструктуризаційні зміни мінімально позначаться на техпроцесі, оперативній роботі та на наших працівниках», - підкреслив В’ячеслав Єрьомін.

  На завершення зустрічі адміністрація залізниці та Дорпрофсожу висловили впевненість у зваженій політиці керівництва ПАТ «Укрзалізниця» та надію на вдале завершення поточного року і успішну реалізацію всіх планів.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Колектив Одеської магістралі підбив підсумки виконання колдоговору за 2016 рік - 0