09.02.2017р.

У вагонному господарстві Одеської залізниці активізували роботу з охорони праці

  7 лютого 2017 року у вагонному депо Одеса-Застава-1 було проведено семінар-нараду на якому фахівці вагонного господарства підвели підсумки роботи з охорони праці. У ході проведення семінару-наради було також проаналізовано організацію профілактичної роботи серед працівників вагонного господарства.

  Захід було проведено під головуванням  начальника служби вагонного господарства регіональної філії «Одеська залізниця» Анатолія Драника. У семінарі взяли участь начальник служби охорони праці філії Лідія Солдатова, заступник начальника служби охорони праці Тетяна Громова, головний технічний інспектор праці Ради профспілки залізничників та транспортних будівельників України на регіональної філії «Одеська залізниця» Валентин Бочкарьов та майже два десятки працівників філії, чия робота пов’язана із попередженням виробничого травматизму на магістралі.

  У ході семінару стало відомо, що за період з 5 січня по 5 лютого поточного року під час дії посиленого контролю вимог охорони праці по вагонному господарству філії були проведені перевірки стану інструментів, пристосувань, електрообладнання, вантажопідйомних механізмів, ємності, які працюють під тиском, а також стан робочих місць працівників, виробничих та санітарно-побутових приміщень, освітленість робочих зон. Крім того було проведено 49 цільових перевірок стану службових проходів на пунктах технічного обслуговування, пунктах контрольно-технічного обслуговування, наявність знаків маршрутів службових проходів, правильність оформлення схем маршрутів проходження працівників до робочих місць, їхня відповідність технологічним процесам. У перевірках брали участь всі керівники служби, вагонних депо, інженерно-технічний склад та представники профспілки.

  На заході обговорювалися актуальні для залізничників теми, зокрема перспективи реструктуризації залізничного транспорту та вимоги до роботи служб з охорони праці в нових умовах, питання регулювання охорони праці у колективному договорі, психологія безпечної праці, психологічні причини травматизму. Таким чином учасники семінару мали слушну нагоду для обміну досвідом та оновлення знань з методів профілактики виробничого травматизму.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

У вагонному господарстві Одеської залізниці активізували роботу з охорони праці - 0