16.01.2017р.

На Одеській залізниці відбулися полігонні та командно-штабні навчання відновних поїздів

На Одеській залізниці відбулися полігонні та командно-штабні навчання відновних поїздів

  Нещодавно на учбово-тренувальному полігоні відновного поїзда ст. Знам’янка регіональної філії «Одеська залізниця» відбулися полігонні та командно-штабні навчання відновних поїздів станції Знам’янка щодо координації дій під час ліквідації наслідків транспортних подій. У навчаннях взяли участь два відновні поїзди станцій Знам’янка та Т.Шевченка.

  Проводив навчальний захід головний ревізор з безпеки руху поїздів і автотранспорту регіональної філії «Одеська залізниця» Рудольф Мелкумян. У навчаннях взяли участь представники ревізорського апарату, дирекцій залізничних перевезень та особовий склад відновних поїздів – близько півсотні працівників.

  Згідно з планом практичних  полігонних навчань здійснено імітацію сходження з рейок електровозу ВЛ-80т, цистерни з дизельним паливом та напіввагону з подальшим перекиданням. Встановлення на візки рухомого складу після сходження коліс з рейок здійснювалось за допомогою вантажопідіймального крана з телескопічною стрілою. Всі роботи було проведено згідно з планом навчань. Злагоджена робота Одеських залізничників під час полігонних та командно-штабних навчань відновних поїздів свідчить про готовність у разі необхідності оперативно ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій на об'єктах залізничної інфраструктури.

  Приємною несподіванкою стала передача для потреб відновного поїзда станції Знам’янка нового обладнання – пневматичного домкрату, що значно полегшуватиме підіймання для встановлення на рейки рухомого складу.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»