Соціальний проект допомоги працівникам, ветеранам та родинам загиблих працівників регіональної філії «Одеська залізниця»

Соціальний проект допомоги працівникам, ветеранам та родинам загиблих працівників регіональної філії «Одеська залізниця»

«Соціальний проект допомоги працівникам, ветеранам та родинам загиблих працівників регіональної філії «Одеська залізниця» - доведення до працівників філії інформації щодо можливості перерахування коштів залізничникам та ветеранам праці, які потребують фінансової допомоги через тяжке захворювання (на лікування/реабілітацію) та перебувають у скрутному становищі.

Завдяки проекту ветерани праці та залізничники, які мають тяжке захворювання або перебувають у скрутному становищі, можуть отримати допомогу від працівників Одеської магістралі.

Допоможемо разом!

19.11.2019р.

Богдану Очкусь потрібна допомога в лікуванні захворювання печінки

Нашому колезі терміново необхідна допомога!


Керівництво та профспілковий комітет Христинівської дистанції сигналізації та зв’язку регіональної філії «Одеська залізниця» звертаються до колективу залізничників та всіх небайдужих із проханням допомогти 29-річному заступнику начальника дистанції Богдану Очкусь.


Лікарі встановили страшний діагноз – у тому числі метастичні ураження печінки. Зараз він знаходиться на лікуванні в національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова у м. Києві. Щоб врятувати життя Богдана, терміново необхідно здійснити оперативне лікування - резекцію тонкої кишки, з послідуючим лікуванням метастазів печінки. Необхідна сума коштів на операцію становить 50 000$. Батьки Богдана працюють на залізниці і не в змозі самостійно оплатити лікування сина та його реабілітацію.


Очкусь Богдан Анатолійович працює на залізниці в Христинівській дистанції сигналізації та зв’язку з 2013 року. За словами колег, хороший спеціаліст, добра і порядна людина, яка лише починає жити і працювати.
Реквізити для переведення коштів:
номери рахунку для поповнення:
5168 7554 3933 6575 в "ПриватБанк" (Очкусю Анатолію Васильовичу)

Банк Одержувача: АТ КБ «ПриватБанк»
№ рахунку 26208659057135
ІВАN UA043052990000026208659057135
ЄДРПОУ одержувача 2197917039