Соціальний проект допомоги працівникам, ветеранам та родинам загиблих працівників регіональної філії «Одеська залізниця»

Соціальний проект допомоги працівникам, ветеранам та родинам загиблих працівників регіональної філії «Одеська залізниця»

«Соціальний проект допомоги працівникам, ветеранам та родинам загиблих працівників регіональної філії «Одеська залізниця» - доведення до працівників філії інформації щодо можливості перерахування коштів залізничникам та ветеранам праці, які потребують фінансової допомоги через тяжке захворювання (на лікування/реабілітацію) та перебувають у скрутному становищі.

Завдяки проекту ветерани праці та залізничники, які мають тяжке захворювання або перебувають у скрутному становищі, можуть отримати допомогу від працівників Одеської магістралі.

Допоможемо разом!

27.01.2020р.

Юлії Кудиненко потрібна допомога у боротьбі за життя

До керівництва регіональної філії «Одеська залізниця» звернулися колеги з Південної магістралі із проханням залучити до  нашого «Соціального проекту допомоги працівникам, ветеранам та родинам загиблих працівників регіональної філії «Одеська залізниця» їхню працівницю – Юлію Кудиненко, 1989 року народження, яка потребує фінансової допомоги через тяжке захворювання.

Юлії Кудиненко встановлено діагноз – неходжкінська первинна медіастінальна В-крупноклітинна лімфома IV-B,Sст., з ураженням легень, селезінки.

Терміново необхідно зробити одинадцятий курс хіміотерапії за схемою R-DНAР за результатами консультативного висновку спеціалістів Київського центру трансплантації кісткового мозку. Після чого будуть взяті клітини кісткового мозку для подальшої пересадки.

Юлія Кудиненко проходить лікування в Інституті медичної радіології ім. С.П. Григор’єва Національної Академії медичних наук України (м. Харків).  На сьогоднішній день пройшла 8 курсів хіміотерапії та 15 сеансів променевої терапії, після яких на контрольному КТ 30 вересня 2019 виявлено регресію пухлини, з 11 листопада 2019 проведено два курси хіміотерапії за схемою R-DHAP. На даний час планується проведення третьої хімії за схемою R-DHAP та підготовка до високодозової хіміотерапії з трансплантацією кісткового мозку. 

Кудиненко Юлія Віталіївна на залізниці працює з 2008 року (після закінчення Харківського технікуму залізничного транспорту). Протягом усього часу роботи вона виявила себе сумлінним, організованим, дисциплінованим працівником. Завдяки своєї працездатності та доброзичливості, користується повагою серед товаришів по роботі і керівництва дирекції.

Лікування дуже довготривале, тому просимо усіх небайдужих допомогти врятувати життя! На цей час необхідна сума  становить близько 140 тис. грн.

Заздалегідь вдячні всім небайдужим!!! 

Номер картки ПРИВАТБАНК 4149 4991 2711 8493 (Кудиненко Юлія Віталіївна).