Соціальний проект допомоги працівникам, ветеранам та родинам загиблих працівників регіональної філії «Одеська залізниця»

Соціальний проект допомоги працівникам, ветеранам та родинам загиблих працівників регіональної філії «Одеська залізниця»

«Соціальний проект допомоги працівникам, ветеранам та родинам загиблих працівників регіональної філії «Одеська залізниця» - доведення до працівників філії інформації щодо можливості перерахування коштів залізничникам та ветеранам праці, які потребують фінансової допомоги через тяжке захворювання (на лікування/реабілітацію) та перебувають у скрутному становищі.

Завдяки проекту ветерани праці та залізничники, які мають тяжке захворювання або перебувають у скрутному становищі, можуть отримати допомогу від працівників Одеської магістралі.

Допоможемо разом!

27.01.2020р.

Оновлено реквізити! Олександру Дем’яненко  терміново потрібна допомога у боротьбі за життя!

Старший електромеханік ремонтно-ревізійної дільниці Долинської дистанції електропостачання – Дем’яненко Олександр Іванович (1966 р.н.) в зв’язку з нещасним випадком потребує термінової допомоги, адже отримав опіки нижніх кінцівок різного ступеню тяжкості. На сьогоднішній день Олександр Іванович звільнився на пенсію по інвалідності (є в реєстрі обліку пенсіонерів дистанції електропостачання).

Діагноз: високовольтна електротравма, електро та електротермічні опіки II АБ – III ступеню. Індекс тяжкості ураження 66 одиниць. Опіковий шок III ступеня. Опікова хвороба.

Лікування дуже довготривале та коштовне,  тому до соцпроекту філії звернулась дружина Олександра Івановича - Дем’яненко Олена Олегівна, яка просить усіх небайдужих долучитись та допомогти врятувати життя її чоловіка!

На даний час було зроблено два оперативних втручання з пересадки шкіри, та планується ще не менше 5 операцій. Лікування потребує оперативного  втручання та якомога більшого залучення донорів крові, адже щоденно Олександру необхідна велика кількість кровозамінників, які виготовляються з крові донорів. Тому кожен бажаючий може допомогти колезі як матеріально, так і здавши кров у Кіровоградській обласній лікарні, зазначивши що це кров для Дем’яненка Олександра Івановича.

 

Реквізити для допомоги:

АТ "Ощадбанк" Кіровоградське обласне управління ТВБВ 10010/0103

МФО 323475

Отримувач: Дем’яненко Олександр Іванович

Ідентифікаційний номер отримувача 2445004191

Рахунок отримувача UA 243234750000026200000225725

Просимо Вас не залишатися байдужими та підтримати нашого колегу!