Соціальний проект допомоги працівникам, ветеранам та родинам загиблих працівників регіональної філії «Одеська залізниця»

Соціальний проект допомоги працівникам, ветеранам та родинам загиблих працівників регіональної філії «Одеська залізниця»

«Соціальний проект допомоги працівникам, ветеранам та родинам загиблих працівників регіональної філії «Одеська залізниця» - доведення до працівників філії інформації щодо можливості перерахування коштів залізничникам та ветеранам праці, які потребують фінансової допомоги через тяжке захворювання (на лікування/реабілітацію) та перебувають у скрутному становищі.

Завдяки проекту ветерани праці та залізничники, які мають тяжке захворювання або перебувають у скрутному становищі, можуть отримати допомогу від працівників Одеської магістралі.

Допоможемо разом!

15.02.2019р.

Володимиру Мельнику потрібна допомога у боротьбі із онкозахворюванням!

Термінової допомоги у зв’язку з тяжким онкозахворюванням потребує наш колега – Мельник Володимир Володимирович, 1988 року народження, головний механік виробничого підрозділу «Усатівська колійна машинна станція».

Діагноз – Неходжкінська клітинна лімфома з клітин мантійної зони ІІІ Б стадія з ураженням шийних над-та підключичних аксилярних  лімфовузлів, середостіння, в/грудних, черевних та позаочеревних, пахових лімфовузлів. Стан після курсів поліхіміотерапії. На даний час проходить курс високодозової хіміотерапії та готується до операції з пересадки кісткового мозку.  У лютому 2018 року у нього було виявлено збільшення лімфовузлів, проходив діагностику в клініці «Одрекс»  (м. Одеса), де було встановлено хибний діагноз та назначено не вірне лікування, яке Володимир проходив півроку. Відповідно, лікування лише сприяло прогресування онкозахворювання.

В вересні 2018 року встановлено діагноз Неходжкінська клітинна лімфома.  Надалі було пройдено 4 курси хіміотерапії, яка призвела до відносного покращення.

В січні 2019 року проведено діагностику в Стамбулі та назначено 4 курси високодозної хімії та трансплантацію кісткового мозку. Клініка в Стамбулі виявилась найдешевшим варіантом з усіх клінік, які проводять таку операцію.

 

Необхідна сума для лікування – 101 000 євро.

 

 Мельник В.В. працює в КМС з 04.05.2012 року. Безперервний стаж у галузі складає  6,5 років. За роки роботи зарекомендував себе досвідченим, вольовим, чесним, вимогливим до себе працівником . Користується повагою та авторитетом у колективі.     

Реквізити для допомоги (ПриватБанк):

4149 4390 0438 2077, Мельник Альона Сергіївна – дружина.

 

Заздалегідь вдячні всім небайдужим!!!