Соціальний проект допомоги працівникам, ветеранам та родинам загиблих працівників регіональної філії «Одеська залізниця»

Соціальний проект допомоги працівникам, ветеранам та родинам загиблих працівників регіональної філії «Одеська залізниця»

«Соціальний проект допомоги працівникам, ветеранам та родинам загиблих працівників регіональної філії «Одеська залізниця» - доведення до працівників філії інформації щодо можливості перерахування коштів залізничникам та ветеранам праці, які потребують фінансової допомоги через тяжке захворювання (на лікування/реабілітацію) та перебувають у скрутному становищі.

Завдяки проекту ветерани праці та залізничники, які мають тяжке захворювання або перебувають у скрутному становищі, можуть отримати допомогу від працівників Одеської магістралі.

Допоможемо разом!

10.12.2018р.

Правила участі у Соціальному проекті допомоги залізничникам

З метою підтримки залізничників регіональної філії «Одеська залізниця» у скрутній життєвій ситуації, запроваджено «Соціальний проект допомоги працівникам, ветеранам та родинам загиблих працівників регіональної філії «Одеська залізниця».

Для участі у проекті:

1. Учасник, який потребує допомоги, звертається до кадровика підрозділу, на якому працює  (або перебуває на обліку ветеран, або працював загиблий працівник філії).

2. Кадровик підрозділу інформує учасника проекту про необхідний пакет документів та умови участі у проекті.

3. Учасник надає документи кадровику підрозділу.

4. Кадровик перевіряє документи, додає автобіографічну довідку та надсилає документи на LOTUS: О_НОКУ3 або через СКЕДО до служби кадрової та соціальної політики регіональної філії наступний пакет документів:

-  клопотання щодо розміщення інформації про учасників проекту;

-  фотографію ветерана праці або працівника, якому потрібна допомога;

-  автобіографічну довідку;

-  опис виникнення складної ситуації (у разі тяжкої хвороби – опис діагнозу та орієнтовну суму потрібних коштів);

-  скан-копію паспорту (1,2, сімейний стан, адреса реєстрації місця проживання);

-  скан-копію довідки лікаря з діагнозом та інших медичних документів;

-  скан-копію довідки з банківськими реквізитами учасника проектудля переведення йому коштів;

- скан-копію заяви на участь у проекті (у довільній формі, з обов’язковою згодою на дозвіл на обробку та публікацію персональних даних в соціальній мережі та сайті філії);

- додатково: сім’ям загиблих залізничників надавати свідоцтво про одруження та народження дітей, свідоцтво про смерть та іншу довідкову інформацію.

Задля широкого залучення небайдужих для допомоги учасникам проекту отримана інформація буде розміщена у відповідному альбомі офіційної сторінки «Регіональна філія «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» у Facebook, на офіційному сайті регіональної філії, в розділі  «Соціальний проект допомоги працівникам, ветеранам та родинам загиблих працівників регіональної філії «Одеська залізниця», в газеті «Магістраль-регіональна. Чорноморський гудок» та на інформаційних стендах у підрозділах філії.