Соціальна сфера регіональної філії «Одеська залізниця»

Соціальна сфера завжди була і залишається об'єктом найпильнішої уваги з боку керівництва регіональної філії «Одеська залізниця» та Дорпрофсожу.

Удосконалення системи охорони здоров'я, покращення умов відпочинку та оздоровлення працівників і ветеранів магістралі, особливо дітей залізничників, є пріоритетом у питаннях забезпечення їх соціального захисту.

Про здоров’я працівників магістралі і ветеранів піклується кваліфікований медичний персонал Одеської клінічної лікарні на залізничному транспорті (65059, м. Одеса, вул. Шклярука, 4а), яка входить до складу філії «Центр охорони здоров’я» АТ «Укрзалізниця».

Зміцнити імунну систему, поліпшити самопочуття, відновити здоров’я одеські залізничники та їх родини мають можливість у відомчих закладах оздоровлення та відпочинку філії «Центр оздоровлення та відпочинку» АТ «Укрзалізниця», а також у санаторії-профілакторії (м. Одеса, Французький б-р, 59).

Санаторій-профілакторій – це сучасні комфортабельні корпуси зі зручними умовами проживання, де залізничники та члени їх родин мають змогу отримати широкий спектр послуг з санаторно-курортного та відновлювального лікування.

Лікувальна база санаторія-профілакторія дозволяє приймати на лікування відпочиваючих з хворобами серцево-судинної системи, органів дихання, шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату.

Комплекс лікування включає: фітотерапію, прийом моршинської мінеральної води, інгаляції, лікувальний масаж, фізіотерапевтичні процедури (УВЧ, Дарсонваль, ампліпульс, магнітотерапія, електрофорез) та профілактичне медикаментозне лікування.

Є тут все належне і для цікавого дозвілля: масажні кабінети, сауна, спортивно-тренажерні зали, більярд, тенісні корти, дитячі ігрові майданчики, бібліотеки, а також пляжні зони на морському узбережжі

Санаторій-профілакторій, дорожня лікарня оснащені сучасною медичною апаратурою й утримуються на високому рівні. Завдяки цьому показники стану здоров'я наших залізничників вищі, ніж у середньому по Україні.