Інформація про підготовку працівників залізниці за виробничими професіями

Професійна підготовка, перепідготовка робітників здійснюється шляхом курсового або індивідуального навчання.

Організація навчально-виробничого процесу проводиться відповідно до вимог чинного законодавства України, керівних документів ПАТ «Укрзалізниця» та навчально-методичних документів з професійно-технічного навчання на виробництві.

Курсова підготовка працівників філії проводиться на базі виробничого підрозділу «Одеський центр професійного розвитку персоналу» та Центрів професійного розвитку персоналу регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця», які на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки України проводять діяльність з надання освітніх послуг, пов'язаних з одержанням професійної освіти на рівні кваліфікаційних вимог до професійно-технічного навчання.

Ознайомитись з переліком професій, за якими надаються освітні послуги Одеським центром професійного розвитку персоналу, можливо за електронною адресою: http://odz.gov.ua/departments/cprp_dep.php.

Індивідуальна підготовка проводиться у виробничих підрозділах за робочими навчальними планами та програмами з урахуванням особливостей і характеру професій.