30.12.2013р.

Начальник Одеської залізниці привітав дітей залізничників із Новим Роком

Начальник Одеської залізниці Микола Луханін привітав із Новорічними святами дітей залізничників, які напередодні та під час новорічних свят лікуються у Дорожній дитячій клінічній лікарні.

Вітаючи малюків Микола Луханін побажав їм скорішого одужання, зазначивши що, залізниця ніколи не забуває про них і робить усе можливе для того, щоб перебування у лікарні найдорожчих серцю пацієнтів було максимально комфортним.

Головний лікар Лариса Ківенко від імені батьків подякувала керівництву залізниці за увагу та піклування про відомчу оздоровницю. Адже колись похмура будівля лікарні після ремонту стала тішити погляд яскравими барвами та чистотою.

Під час святкового заходу дітлахи підготували пісні, віршики для того, щоб своїм виступом запросити в гості діда Мороза та Снігуроньку. Після урочистої обіцянки дітей якомога скорше одужати і пильно слідкувати за своїм здоров’ям, Дід Мороз роздав дітлахам подарунки.

Добра традиція відвідування керівництвом залізниці дітей у лікарні напередодні свята існує вже не перший рік і неабияк заряджає їх позитивними емоціями!

Прес-служба Одеської залізниці

Начальник Одеської залізниці привітав дітей залізничників із Новим Роком - 0