06.12.2013р.

30 тепловізійних перевірок проведено у структурних підрозділах Одеської залізниці

За 2 роки Інспекція з енергозбереження Одеської залізниці заощадила для залізниці близько 600 тис. грн. Наявність власного тепловізора дозволяє заощаджувати одеським залізничникам значні кошти на залученні до проведення тепловізійного обстеження будівель, споруд і теплотрас підрозділів сторонньою організацію або фірмою від 15-25 тис. грн. за одну перевірку.

Сучасним тепловізором фахівці діагностують будівлі, котли, теплотраси на втрати теплової енергії, наявність небажаної вологи, повітряні течії, що спрямовані всередину та назовні. Після кожного комплексного інструментального обстеження для підрозділів складаються акти перевірки та додаються кольорові термограми і приписи або рекомендації з усунення виявлених недоліків.

Працівники Інспекції з енергозбереження Одеської залізниці проводять регулярні тепловізійні обстеження виробничих та адміністративних будівель залізниці з грудня 2011 року. За два роки було обстежено понад 30 структурних підрозділів, серед яких локомотивні, вагонні, моторвагонні депо тощо.

Прес-служба Одеської залізниці

30 тепловізійних перевірок проведено у структурних підрозділах Одеської залізниці - 0