29.11.2013р.

Одеські залізничники завершили роботи на переїзді «під’їзна колія №12» станції Кавуни

Одеські залізничники завершили роботи на переїзді «під’їзна колія №12» станції Кавуни

Протягом місяця працівники господарства сигналізації та зв’язку та господарства електропостачання виконували роботи для підвищення рівня безпеки руху на залізничному переїзді «під’їзна колія №12» станції Кавуни Знам’янської дирекції залізничних перевезень Одеської залізниці. Наразі зазначений переїзд вже введено в експлуатацію.

Працівники Помічнянської дистанції електропостачання виконали монтаж двох живлячих трансформаторних підстанцій для живлення переїзної автоматики, уклали 120 м низьковольтних кабельних ліній, виконали монтаж опор освітлення з енергозберігаючими світильниками та обладнали системи автоматичного керування зовнішнім освітленням.

Спеціалісти Помічнянської та Шевченківської дистанцій сигналізації та зв'язку розробили проектну документацію, виконали монтаж релейної та батарейної шафи переїзду, встановили маневрові світлофори та переїзні світлофори для автомобільного транспорту. На переїзних світлофорах застосовані сучасні світлодіодні головки для покращення видимості вогнів, що забороняють рух через переїзд. Також були виконані роботи з укладки кабелю та підключення кабелю до обладнання.

Прес-служба Одеської залізниці