06.11.2013р.

Можливість скористатися електронними проїзними документами для поїздок у нічному швидкому фірмовому поїзді «Чорноморець» сполученням Одеса-Київ-Одеса

До уваги пасажирів!

З 30.10.2013 пасажири мають можливість скористатися електронними проїзними документами (ЕПД) для поїздок у нічному швидкому фірмовому поїзді «Чорноморець» №106/105 сполученням Одеса-Київ-Одеса.

Придбати електронні проїзні документи можливо через офіційну онлайн-систему Укрзалізниці, або у квиткових касах пасажирського вокзалу Одеса-Головна. Із самостійно роздрукованими посадочними документами (без звертання до квиткової каси) пасажири можуть здійснити посадку у вагони поїзда №106/105 «Одеса-Київ», які оснащені мобільними терміналами контролю документів (МТКД).

Нагадаємо, що оформляти ЕПД також можуть пасажири швидкісних електропоїздів категорії Інтерсіті+, у т.ч. №166/165 «Київ-Дніпропетровськ» та №168/167 «Київ-Запоріжжя». Тому з 11.11.2013 дана технологія впроваджується на інших вокзалах Одеської залізниці: ім. Т. Шевченка, Знам’янка, Олександрія, Роздільна, Котовськ, Вапнярка.

При посадці у вагон пасажир повинен мати паспорт або інший документ, який визначений Правилами перевезень пасажирів. Оформлення ЕПД припиняється за одну годину до відправлення поїзда з початкової станції маршруту. Усі електронні проїзні документи мають статус розрахункового документа (фіскального чека). Тобто, такий документ можна надавати для звітування про відрядження.

Дана послуга набуває все більшої популярності завдяки зручності та оперативності.

Пасажирська служба Одеської залізниці