29.10.2013р.

Служба будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд Одеської залізниці втричі зменшить витрати на пальне

Нові вантажопасажирські автомобілі служби будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд Одеської залізниці дозволять втричі зменшити витрати на пальне. Сьогодні вісім нових вантажопасажирських автомобілів марки ГазЕЛЬ отримала служба будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд. Використання автомобілей такого типу дозволяє значно зменшити витрати з обслуговування об’єктів будівництва, капітального і поточного ремонту, виконання аварійних робіт, адже раніше доводилося доставляти матеріали на об’єкти вантажними автомобілями ГАЗ-52, ГАЗ-53, ЗИЛ-130, а робочі бригади перевозити автобусами, які мають базову норму витрати палива 22-31 л на 100 км.   

Ключі від автомобілів керівникам будівельно-монтажних експлуатаційних управлінь та будівельно-монтажних поїздів магістралі вручив начальник Одеської залізниці Микола Луханін. «Ці зручні автомобілі дозволять підвищити безпеку дорожнього руху при перевезенні до місця виконання будівельно-ремонтних робіт наших працівників та заощаджуватимуть кошти за рахунок  економного споживання палива», - підкреслив Микола Луханін.

Начальник служби будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд Сергій Маковський подякував начальнику залізниці за всебічну підтримку та розуміння потреб служби, а також за наявний за складних фінансових умов обсяг робіт.

*Довідково

Служба будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд залізниці виконує усі види робіт з приведення будівель та споруд залізниці: вокзалів, станцій, адміністративних, побутових приміщень до належного естетичного стану. Через постійне зростання цін на енергоносії особливу увагу у службі приділяють питанню енергозбереження. Саме тому одним з пріоритетних напрямків у цьому питанні є закупівля малотоннажного вантажопасажирського автотранспорту з малими питомими нормами витрат палива, зокрема автомобіль марки ГазЕЛь має вантажопідйомність до 1,5 тонни, пасажиромісткість 5 осіб, дизельний двигун і базову питому норму витрат палива 9-10 л на 100 км.

Прес-служба Одеської залізниці

Служба будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд Одеської залізниці втричі зменшить витрати на пальне - 0