22.10.2013р.

Одеські залізничники підбили підсумки виконання колективного договору

17 жовтня 2013 року у актовій залі Управління Одеської залізниці відбулася конференція трудового колективу Одеської залізниці, де обговорювався хід виконання колективного договору за 8 місяців поточного року. У роботі конференції взяли участь начальник Одеської залізниці Микола Луханін, голова Дорожнього комітету профспілки Анатолій Прокопенко, перший заступник голови Дорожнього комітету профспілки Ігор Соловйов, начальник служби кадрової та соціальної політики Юрій Гоголенко, начальники служб залізниці, дирекцій, голови територіальних комітетів профспілки та інші.

Залізничники та представники профспілкових організацій обговорювали важливі питання збереження пільг, соціальних гарантій працівників магістралі та важливість належної організації умов праці за умов загального зниження виробничих показників підприємства.

 В ході конференції стало відомо, що за 8 місяців поточного року на Одеській залізниці на 7,4% знижено вантажообіг відносно минулорічних показників. Відбулося істотне скорочення перевезень транзиту – на 18,4% відносно плану та на 25,4% відносно рівня минулого року. Відправлено на 3,4% менше вантажів, ніж було заплановано, хоч за липень-серпень план перевиконано на 6,1%, що дозволило залізниці надолужити відставання від плану майже  на 340 тис. тон.  Проте значне падіння обсягів перевезень і недоотримання доходів у поточному році не вплинуло на виконання зобов’язань по колективному договору – ці витрати зросли на 50 млн. грн. відносно аналогічного періоду минулого року. Окрім того двічі за цей рік працівникам було підвищено тарифні ставки і посадові оклади на 5%. За досягнутим рівнем середньомісячної заробітної плати Одеська залізниця посідає передове місце серед інших залізниці України.

Нагадаємо, що звіти адміністрації залізниці та Дорожнього комітету профспілки щодо виконання зобов’язань колективного договору обговорюються двічі на рік: за поточними результатами роботи та річними. Під час заходу представники структурних підрозділів – делегати конференції обговорюють важливі питання щодо виконання зобов’язань колективного договору. На конференцію запрошують керівництво структурних підрозділів та галузевих служб для оперативного усунення допущених недоліків та організації подальшої роботи.

По завершенні обговорення  питань, внесених до порядку денного засідання робочої комісії, до колективного договору можуть бути внесені певні зміни і доповнення, які затверджуються на конференції трудового колективу залізниці.

Прес-служба Одеської залізниці

Одеські залізничники підбили підсумки виконання колективного договору - 0