18.10.2013р.

Одеська залізниця завершує підготовку до роботи в зимовий період

Структурні підрозділи Одеської залізниці завершують активну підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 рр. та вживають заходів спрямованих на забезпечення стабільної роботи господарства і працівників залізниці.

За інформацією служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд Одеської залізниці для підготовки господарств до осінньо-зимового періоду було заплановано виконання заходів на загальну суму майже 4 млн. грн., серед яких підготовка котелень, виробничих будівель та споруд.

При підготовці до опалювального сезону виконано 98% ремонту та налагодження 396 котелень, з них: на природному газі – 70, на вугіллі – 96 та 230 одиниць на електроенергії. Також виконано 99% ремонту та налагодження теплових мереж, паропроводів (підготовлено майже 26 км). Наразі утеплено 3 тис.110 дверей та вікон виробничих будівель та споруд.

Одночасно на залізниці приділяється увага технічному стану під’їзних колій, місць масових навантажувально-розвантажувальних робіт. Встановлено контроль за розміщенням у встановлених місцях необхідної кількості інвентарю для прибирання снігу та піску для посипання платформ і службових проходів.

Відомчі котельні забезпечені необхідним запасом палива. На складах залізниці створено запас паливно-мастильних матеріалів: дизельного палива, мастил (для рухомого складу, снігоприбиральної техніки) та вугілля для опалення пасажирських вагонів.

Забезпечення працівників зимовим спецодягом є одним з пріоритетних аспектів матеріально-технічного постачання. На сьогоднішній день залізниця отримала через централізовану поставку 92% спецодягу від річного плану. Серед отриманого спецодягу понад 6,5 тис. костюмів різних видів, а також чоботи, черевики, рукавиці, жилети.

Остаточну підготовку господарств Одеської залізниці до роботи в зимовий період буде завершено до 1 листопада поточного року.

Прес-служба Одеської залізниці