03.10.2013р.

Упродовж 9 місяців 2013 року працівники воєнізованої охорони Одеської залізниці розкрили 67 випадків крадіжок

Упродовж 9 місяців 2013 року працівники воєнізованої охорони Одеської залізниці розкрили 67 випадків крадіжок

Упродовж 9 місяців 2013 року працівники воєнізованої охорони Одеської залізниці розкрили 67 випадків крадіжок на загальну суму 165 тис. 679 грн і затримали 81 розкрадача. За зазначеними фактами порушили 60 кримінальних та 7 адміністративних справ. Найбільше від зловмисників потерпає колійне господарство залізниці – за 9 місяців поточного року тут трапилося 43 випадки розкрадання майна.

Працівники воєнізованої охорони Одеської залізниці зафіксували 145 випадків затримання порушників за ходіння по коліях, а 67 порушників було притягнуто до адміністративної відповідальності та оштрафовано.

Крім того, особовим складом воєнізованої охорони Одеської залізниці протягом 9 місяців 2013 року проводилася активна робота щодо перевірки приймальних пунктів металобрухту з метою виявлення таких, які працюють з порушенням Закону України «Про металобрухт». У ході проведених рейдів перевірено 138 пунктів, 6 з яких закрито.

Також залізничники спільно з працівниками воєнізованої охорони дбають про збереження вантажів вантажовідправників. Їх робота спрямована на виявлення та попередження випадків розкрадання вантажів з вагонів відкритого типу під час руху поїздів. Особовий склад воєнізованої охорони супроводжує вантажі на усьому шляху прямування Одеською залізницею.

Прес-служба Одеської залізниці