02.09.2013р.

Начальник Одеської залізниці привітав студентів-першокурсників із Днем знань

Цьогорічний День знань для студентів-першокурсників Одеського коледжу транспортних технологій залишить по собі немало приємних спогадів, адже це не лише початок нового навчального року, всенародне свято мудрості; це свято символізує початок важливого етапу, який стане міцним фундаментом для грунтовних професійних знань майбутніх працівників Одеської магістралі.

Начальник Одеської залізниці Микола Луханін особисто привітав викладацький склад та студентів коледжу зі святом знань: “Бажаю усім студентам захопливої мандрівки у світ знань, викладачам — творчих успіхів у вихованні нового покоління одеських залізничників, батькам — мудрості та терпіння, і усім — міцного здоров'я, щастя та святкового настрою”. З нагоди свята п'ятеро студентів коледжу, які продемонстрували відмінні результати роботи, проходячи практику в пасажирському вагонному депо Одеса-Головна, були відзначені почесними нагородами із грошовими виплатами від начальника залізниці.

Директор коледжу Йосип Дидишко подякував керівництву залізниці за плідну багаторічну співпрацю з навчальним закладом, адже цього року на залізниці почали працювати 94 випускники Одеського коледжу транспортних технологій і 229 студентів наразі проходять виробничо-технологічну практику у структурних підрозділах залізниці, з них 83 студентів — на оплачуваних робочих місцях. Взагалі на структурних підрозділах залізниці працюють понад 5,5 тис. випускників коледжу. Директор коледжу висловив упевненість, що саме теперішньому поколінню майбутніх залізничників належить зайняти достойну позицію в українському суспільстві, розвивати економіку та культуру, а навчання та виховання достойних громадян України — це головна мета викладачів коледжу та освіти взагалі.

Представники керівництва Одеської залізниці взяли участь в урочистостях присвячених Дню знань в інших профільних навчальних закладах, зокрема перший заступник начальника Херсонської дирекції залізничних перевезень Ігор Сохно привітав студентів Миколаївського технікуму залізничного транспорту ім. В. Образцова, начальник Знам'янської дирекції Віктор Казанджій — студентів Української державної академії залізничного транспорту у Харкові, а начальник служби пасажирського господарства Юрій Тягнирядно привітав студентів Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна.

Прес-служба Одеської залізниці

Начальник Одеської залізниці привітав студентів-першокурсників із Днем знань - 0