22.08.2013р.

Микола Луханін привітав одеських залізничників із Днем незалежності України

Начальник Одеської залізниці Микола Луханін привітав працівників магістралі з Днем Незалежності України. Цього дня 185 залізничників за багаторічну сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий внесок у розвиток галузі, високу професійну майстерність, творчу ініціативу в роботі та з нагоди державного свята були відзначені почесними нагородами із грошовими виплатами від керівництва Міністерства інфраструктури України, Державної адміністрації залізничного транспорту України та Одеської залізниці.

У вітальному слові до присутніх начальник Одеської залізниці зазначив: «Незалежність країни обумовлюється перш за все економічною стабільністю держави, її виробничим потенціалом, позитивними результатами реформ. Залізнична галузь – це локомотив економіки України, адже залізничники роблять усе для того, щоб систематично підвищувати ефективність праці і цим робити свій вагомий внесок у економічну стабільність держави».

З начальником залізниці погодився начальник департаменту море господарського комплексу, транспорту та зв’язку Одеської обласної державної адміністрації Олександр Ілько, який підкреслив, що з перших років становлення незалежної України і дотепер саме такі підприємства як Одеська залізниця є і будуть фундаментом суверенності нашої держави.

Прес-служба Одеської залізниці

Микола Луханін привітав одеських залізничників  із Днем незалежності України - 0