20.08.2013р.

Начальник Одеської залізниці із робочим візитом відвідав унікальне вагонне депо

20 серпня 2013 року начальник Одеської залізниці Микола Луханін з робочим візитом відвідав вагонне експлуатаційне депо Одеса-Застава-1, де нещодавно закінчився капітальний ремонт.

Начальник Одеської залізниці високо оцінив активну підготовку депо до осінньо-зимового періоду, адже наразі вже відремонтовано покрівлі будівель, утеплено стіни будівель цехів депо, вікна замінено на металопластикові, встановлено нову систему опалення, тобто виконано повний комплекс заходів, що забезпечать зимою у цехах депо комфортну для роботи температуру повітря (+18 градусів).

За словами начальника вагонного депо Одеса-Застава-1 Віктора Шульги працівники служб вагонного господарства та служби будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд за дуже стислий термін – чотири місяці – на високому рівні виконали цілий комплекс робіт, що позитивно позначаться на умовах праці робітників депо при економному споживанні паливно-енергетичних ресурсів. В свою чергу голова Дорожнього комітету профспілки Анатолій Прокопенко наголосив на 100% забезпеченні працівників спецодягом та інвентарем, що свідчить про те, що керівництво служби вагонного господарства та депо зокрема заздалегідь подбали про своїх працівників, вчасно оформивши необхідні заявки. Окрім того для працівників депо відремонтовані та облаштовані сучасними меблями побутові кімнати та кімнати прийому їжі, встановлено нове сантехнічне обладнання в душових.

Вагонне експлуатаційне депо Одеса-Застава-1 єдине депо на Одеській залізниці, де працюють вагонно-колісні майстерні, що забезпечують ремонт колісних пар не тільки усіх структурних підрозділів залізниці (вагонного, пасажирського, колійного господарств), а й промислових підприємств, що мають на балансі рухомий склад. Також це найкрупніше депо на залізниці за територією – виробничі площі становлять 13 тис. м2. Щороку у депо Одеса-Застава-1 ремонтується до 700 вагонів різними видами ремонту. Штат депо становить 708 працівників.

До структури вагонного депо входять: вагонно-колісні майстерні, вагонно-складальний цех, колісно-роликовий цех, автоконтрольний пункт, цех з ремонту обладнання, два пункти технічного обслуговування поїздів: Одеса-Застава-1 та Одеса-Сортувальна і 12 пунктів контрольно-технічного обслуговування поїздів.

Особисті перевірки начальника Одеської залізниці щодо підготовки структурних підрозділів та господарств до роботи в осінньо-зимовий період тривають.

Прес-служба Одеської залізниці

Начальник Одеської залізниці із робочим візитом відвідав унікальне вагонне депо - 0