15.08.2013р.

На вокзалі станції Кіровоград Одеської залізниці відкрито спеціалізований зал для інвалідів

Вокзал станції Кіровоград Одеської залізниці віднедавна став доступнішим для інвалідів. Тепер на вокзалі працює спеціалізований зал із санітарною кімнатою облаштованою зручними поручнями для зручностей людей з обмеженими фізичними можливостями. Окрім того вхід до будівлі вокзалу та вихід на пасажирську платформу облаштовано метрономами та позначено жовтою розміткою із абразивного матеріалу, що допоможе людям із вадами зору орієнтувалися на території залізничного вокзалу. Для інвалідів-колясочників в’їзд на територію вокзалу облаштовано пандусом. На зручній для цієї категорії пасажирів висоті працює кнопка виклику персоналу. Також на вокзалі відкрито кімнату матері і дитини.

14 серпня 2013 року начальник Одеської залізниці Микола Луханін із головою облдержадміністрації Андрієм Ніколаєнко особисто переконалися у належній підготовці вокзалу станції Кіровоград до прийому пасажирів з обмеженим фізичними можливостями. Начальник залізниці високо оцінив високу якість ремонтних робіт у спеціалізованому залі, адже у просторій залі є все необхідне для того, щоб комфортно провести час в очікуванні поїзда: зручні дивани, крісла, телевізор, вмивальник, куточок для дітей, кімната гігієни облаштована зручними поручнями. На думку Миколи Луханіна це один з кращих спеціалізованих залів відпочинку не тільки на Одеській залізниці, а й по Україні. В свою чергу голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко зазначив, що спільні зусилля залізничників та місцевої влади дали відмінний результат, адже на високому рівні створено доступні умови для тих громадян, яким це особливо важливо.

Член обласного комітету доступності Борис Батєхін подякував залізничникам та керівництву області за виконану роботу і зазначив, що усі побажання і поради інвалідів щодо облаштування території вокзалу було враховано і втілено.

Прес-служба Одеської залізниці

На вокзалі станції Кіровоград Одеської залізниці  відкрито спеціалізований зал для інвалідів - 0