09.08.2013р.

Майже 300 пасажирських вагонів відремонтували на Одеській залізниці за 7 місяців

Протягом семи місяців поточного року в депо Одеської залізниці різними видами ремонту відремонтовано 293 пасажирські вагони, що на 20% перевищує минулорічні показники. Зокрема деповським ремонтом було відремонтовано 221 вагон, капітальним ремонтом першого обсягу 60 та капітальним ремонтом другого обсягу 12 вагонів.

На базі вагонного депо Каховка відремонтовано 72 пасажирські вагони, на базі пасажирського вагонного депо Миколаїв — 18 одиниць, ще 203 одиниці відремонтовано на базі пасажирського вагонного депо Одеса-Головна.

У вагонному депо Каховка виконують ремонт пасажирських вагонів з відновленням ресурсу несучих елементів кузовів і візків, оновленням внутрішнього і зовнішнього обладнання, заміною всієї системи електрообладнання та продовженням терміну експлуатації до 41 року від дати побудови (КРП), а також капітальний ремонт другого обсягу (КР-2), капітальний ремонт першого обсягу (КР-1). Деповський ремонт вагонів виконують у пасажирських вагонних депо Одеса-Головна та Миколаїв.

Для забезпечення схем поїздів 2013-2014 роки підготовлено та експлуатуються у літній період 226 вагонів з системою кондиціювання повітря.

До відома пасажирів:

Стан роботи системи кондиціювання повітря на шляху прямування контролює провідник пасажирського вагону та поїзний електромеханік.

Прес-служба Одеської залізниці