01.07.2013р.

Фізкультурно-спортивному руху на станції імені Тараса Шевченка Одеської залізниці – 90 років!

Минулого тижня виповнилося 90 років із дня заснування фізкультурно-спортивного руху на станції ім. Тараса Шевченка (м. Сміла, Черкаська область). Це один з найдавніших осередків фізичної культури і спорту у місті Сміла, який було засновано, як об’єднання спортсменів-залізничників структурних підрозділів та організацій Шевченківського відділку Одеської залізниці. Напередодні ювілею тут було відкрито музей історії шевченківського дорожнього футбольно-спортивного клубу «Локомотив». В експозиції представлені фотографії зі змагань, репродукції, почесні нагороди: кубки, медалі, знаки та спортивна атрибутика.

Серед вихованців-спортсменів, які відстоювали спортивну честь Шевченківського «Локомотива», заслужені майстри спорту, майстри спорту міжнародного класу, переможці та призери всесоюзних та міжнародних змагань. За роки існування тут культивувалося понад 25 видів спорту: академічне веслування, акробатика, бадмінтон, баскетбол, бокс, боротьба вільна та класична, важка атлетика, велоспорт, волейбол, спортивна гімнастика, легка атлетика, настільний теніс, плавання, теніс, футбол, шахи, шашки та багато іншого.

П’ять років поспіль – з 2007 по 2012 року – спортсмени-залізничники Шевченківського регіону виборюють звання переможців комплексної спартакіади Одеської залізниці. Популярними серед залізничників стали пам’ятні турніри, меморіали на честь відомих спортсменів, тренерів, спортивних організаторів.

За останні роки за підтримки керівництва Одеської залізниці та Дорожнього комітету профспілки виконано комплекс ремонтних робіт будинку фізкультури «Локомотив»: замінено вікна, двері, відремонтовано спортивний зал, службові кабінети, облаштовано приміщення музею спорту.

Прес-служба Одеської залізниці

Фізкультурно-спортивному руху на станції імені Тараса Шевченка  Одеської залізниці – 90 років! - 0