02.07.2013р.

Колісно-роликовий цех вагонного депо Котовськ Одеської залізниці введено в експлуатацію

У червні 2013 року на Одеській залізниці введено в експлуатацію колісно-роликовий цех вагонного депо Котовськ, що дозволить заощадити кошти залізниці, зменшуючи експлуатаційні витрати. Тепер повне обстеження та ремонт колісних пар вантажних вагонів проводитиметься безпосередньо у експлуатаційному вагонному депо Котовськ. Саме тому тепер немає необхідності у пересилці колісних пар в інші вагонні депо (як було раніше).

Роботи зі створення та впровадження колісно-роликового цеху розпочато ще у 2012 році, зокрема фахівці служби вагонного господарства підготували технологічний процес роботи колісно-роликового цеху та провели професійну підготовку працівників депо.

Протягом першого півріччя поточного року депо забезпечили необхідними засобами вимірювальної техніки та обладнанням. Також було підготовлено та затверджено комплект технологічної документації на проведення ремонту, звичайного та повного обстеження колісних пар вантажних вагонів. У приміщенні колісно-роликового цеху було завершено ремонтні роботи.

Минулого місяця комісія у складі фахівців служби вагонного господарства та працівників апарату безпеки руху поїздів і автотранспорту провели атестацію колісно-роликового цеху експлуатаційного вагонного депо Котовськ на право проведення повного обстеження, ремонту колісних пар і повної ревізії роликових букс з постановкою привласненого клейма. За результатами зазначеної атестації Головне управління вагонного господарства Укрзалізниці надало право на експлуатацію колісно-роликового цеху в експлуатаційному вагонному депо Котовськ.

Прес-служба Одеської залізниці

Колісно-роликовий цех вагонного депо Котовськ Одеської залізниці введено в експлуатацію - 0