27.06.2013р.

125 працівників Одеської залізниці заохочено почесними нагородами до Дня Конституції України

125 працівників Одеської залізниці напередодні державного свята — Дня Конституції України — заохочено почесними нагородами від Міністерства інфраструктури України, Державної адміністрації залізничного транспорту України та Одеської залізниці за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток залізничної галузі, високу професійну майстерність та творчу ініціативу в роботі.

27 червня 2013 року під час урочистих зборів начальник Одеської залізниці Микола Луханін у вітальному слові до присутніх зазначив: “Витоки конституційного мислення ми успадкували від видатних державних діячів: Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького, Пилипа Орлика, Павла Скоропадського, відомих дослідників Михайла Грушевського та Михайла Драгоманова. Саме ми стали свідками реалізації вічного права українського народу на самовизначення — на межі 90-х років ХХ сторіччя Україна стала незалежною. День Конституції — це не тільки свято на честь прийняття нормативного акту, але й день утвердження наших громадянських прав та свобод. Слід пам'ятати, що для того щоб конституційні норми повніше втілювалися в нашому житті нам усім потрібно відповідально, самовіддано працювати, об'єднати сили заради єдиної мети — процвітання України! Працівники Одеської магістралі, дотримуючись конституційних норм, щодня роблять свій вагомий внесок в укріплення економіки нашої держави”.

Нагороди працівникам Одеського регіону вручив особисто начальник залізниці Микола Луханін. Начальники дирекцій залізничних перевезень вручатимуть почесні відзнаки залізничникам, що працюють в структурних підрозділах інших регіонів.

Прес-служба Одеської залізниці

125 працівників Одеської залізниці заохочено  почесними нагородами до Дня Конституції України - 0