26.06.2013р.

Одеські залізничники зробили значно комфортнішими для інвалідів ряд станцій

Одеські залізничники зробили  значно комфортнішими для інвалідів ряд станцій

Одеські залізничники активно вдосконалюють умови на вокзалах та станціях для комфортного перебування на їх території людей з особливими потребами. Наразі виконано третину від запланованих залізницею обсягів робіт.

Зокрема пандусом облаштовано берегову платформу станції Людмилівка, заїзд з привокзальної площі до центрального входу вокзалу станції Кіровоград, заїзди на перон та на берегову платформу станції Трикратне, пандус платформи станції Тимкове обладнано поручнями. На станції Помічна на зручній для користування інвалідів на візках висоті облаштовано кнопку виклику персоналу. Уздовж пасажирських посадкових платформ станцій Знам’янка, Олександрія, Пантаївка, Користівка, Королівка, Щаслива, Зелена, Попелюхи нанесено попереджувальну рельєфну смугу з абразивного матеріалу яскравого кольору, що дозволить пасажирам знаходитися на безпечній відстані від краю платформи. На станції Вапнярка переобладнано вхід до залу підвищеного комфорту та камери зберігання для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Окрім того на станціях Черкаси, Христинівка, Корсунь, Городище, Кам’янка, Фундукліївка, Цвіткове, Цибулеве інформаційні стенди містять інформацію про знаходження чергування груп відповідальних працівників групи допомоги інвалідам.

У вагонах моторвагонного рухомого складу поновлено 53 таблички “Місця для інвалідів”, а також регулярно звучать оголошення про необхідність пасажирам поступатися місцем особам з обмеженими фізичними можливостями та громадянам похилого віку.

На всіх вокзалах Одеської залізниці у залах очікування виділено зони відпочинку для інвалідів. Відповідні оголошення розміщено на інформаційних стендах для пасажирів та передаються по гучномовному зв’язку.

Щомісяця у структурних підрозділах залізниці проводяться технічні заняття для популяризації положень Конвенції про права інвалідів а з боку керівного складу вокзалів та станцій, забезпечено постійний контроль за належним обслуговуванням даної категорії пасажирів.

Прес-служба Одеської залізниці