25.06.2013р.

Шляхи підвищення енергоефективності на транспорті обговорюють фахівці в Одесі

Шляхи підвищення енергоефективності на транспорті обговорюють фахівці в Одесі

Одеські залізничники беруть активну участь у VII науково-практичній конференції “Управління підвищенням енергоефективності на транспорті”, що проходить з 25 по 27 червня поточного року в Одесі. Захід проводиться щорічно починаючи з 2007 року за підтримки Міністерства інфраструктури України, Комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки та Одеської обласної державної адміністрації.

Основні питання, які обговорюються в ході конференції це впровадження новітніх енергоефективних технологій, зниження витрат на енергоносії, створення системи управління підвищенням енергоефективності на транспорті, нормування та контроль витрат паливно-енергетичних ресурсів та багато іншого.

Одеську залізницю на даному заході представляють в.о. заступника головного інженера - начальника технічної служби Михайло Мелешко, начальник технічного відділу служби локомотивного господарства Євген Шарапієв та головний теплоенергетик служби будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд Олег Чернявський.

Проведення такого важливого заходу є надзвичайно корисним для учасників, адже матеріали конференції сприяють формуванню та реалізації галузевих та дорожніх програм підвищення енергоефективності.

Прес-служба Одеської залізниці