19.06.2013р.

Питання роботи сучасних автоматизованих систем у господарствах залізниці обговорюються сьогодні в Одесі

Сучасні автоматизовані системи для залізниць України забезпечують комплексний контроль за обсягами виробничих запасів та потребами підрозділів залізниці у матеріалах, запасних частинах, обладнанні, паливних і змащувальних матеріалів (зокрема показники їх вартості та кількості), тому питання їх стабільної роботи актуальне для залізниць України. Ці системи підвищують ефективність організації роботи служб матеріально-технічного забезпечення та підрозділів, а також дозволяють оперативно керувати і контролювати надходженням та реалізацією ресурсів.

Для обговорення важливих досягнень у вдосконаленні процесів впровадження, супроводу та експлуатації автоматизованих підсистем управління матеріально-товарними засобами Укрзалізниці залізничники проводять в Одесі з 19 по 21 червня 2013 року семінар-нараду. У заході беруть активну участь представники служб матеріально-технічного забезпечення залізниць та інформаційно-обчислювальних центрів (працівники, які займаються впровадженням, супроводженням та експлуатацією програмного забезпечення даних підсистем).

Державну адміністрацію залізничного транспорту на заході представляє головний інженер Головного управління планування та контролю за закупівлями матеріально-технічних ресурсів Укрзалізниці Олександр Булгаков, а також відповідні фахівці. Від Одеської залізниці на заході присутні начальник інформаційно-обчислювального центру Олег Шварц та головний інженер служби матеріально-технічного постачання Петро Трояновський.

*Довідка

Системи вирішують завдання різних напрямків: первинний бухгалтерський звіт господарських операцій на структурних підрозділах залізниці, а також складський облік, який передбачає формування оперативних звітів щодо виробничих запасів, зокрема з фактичного виконанню плану матеріально-товарних засобів, плану поставки, виконання договірних зобов’язань з поставок.

Тестова експлуатація системи розпочалася на залізниці ще 2008 року, а влітку 2011 року система постійно працює організовуючи обмін інформацією між базами даних різних рівнів (служб і підрозділів). Систему постійно удосконалюють забезпечуючи високу точність інформації, що передається, та перешкоджаючи її неточності або втраті.

Прес-служба Одеської залізниці

Питання роботи сучасних автоматизованих систем у господарствах залізниці обговорюються сьогодні в Одесі - 0