05.06.2013р.

Микола Луханін привітав правоохоронців Одеської залізниці із Днем транспортної міліції України

5 червня 2013 року в актовій залі УМВС України на Одеській залізниці відбулася урочиста зустріч начальника Одеської залізниці Миколи Луханіна із працівниками транспортної міліції, яка була присвячена святкуванню 94-ї річниці Дня транспортної міліції України.

В ході зустрічі начальник залізниці зазначив: “Сьогодні органи внутрішніх справ на транспорті — високоорганізована, самодостатня правоохоронна система. Вона здатна ефективно виконувати покладені на неї функції по забезпеченню суспільної безпеки і боротьбі зі всіма формами і проявами злочинності і працює в постійній співпраці із залізничниками, проводить заходи щодо профілактики правопорушень на транспорті. Співробітники внутрішніх справ оперативно реагують на заяви і повідомлення громадян про злочини і випадки, показуючи високий професіоналізм, знання не лише своєї спеціальності, але і особливостей функціонування багатьох транспортних служб, уміння миттєво зорієнтуватися в обстановці і негайно діяти. З нагоди професійного свята дякуємо всім співробітникам транспортної міліції за нелегку працю, мужність, вірність боргу, приносимо окрему вдячність ветеранам — тим, хто створював, і сьогодні дбайливо зберігає славні традиції органів внутрішніх справ на транспорті”. Микола Луханін подякував керівництву та всім правоохоронцям за сумлінне виконання службових обов’язків в справі протидії правопорушенням на Одеській магістралі, а також за вагомий внесок у розвиток залізничного транспорту та відзначив 15 кращих працівників почесними нагородами.

В свою чергу начальник УМВС України на Одеській залізниці полковник міліції Сергій Карташов побажав всім співробітникам управління та ветеранам транспортної міліції успіхів і натхнення в подоланні життєвих труднощів, стійкості, наполегливості і мужності при виконанні службових завдань по забезпеченню правопорядку і безпеки на залізничних магістралях нашої держави.

* Довідка

Транспортна міліція заснована 5 червня 1919 року Постановою Ради Народних Комісарів. Сьогодні до транспортної міліції належать відповідні підрозділи, які забезпечують охорону громадського порядку і боротьбу зі злочинністю на залізничному, водному та повітряному транспорті.

Прес-служба Одеської залізниці

Микола Луханін привітав правоохоронців Одеської залізниці із Днем транспортної міліції України - 0