26.04.2013р.

Начальник Одеської залізниці взяв участь у XXVIII засіданні Конференції Генеральних директорів залізниць ОСЗ

З 22 по 26 квітня поточного року в Одесі проходило XXVIII засідання Конференції Генеральних директорів залізниць організації співробітництва залізниць (ОСЗ). Державну адміністрацію залізничного транспорту України на заході представляв генеральний директор Сергій Болоболін та його заступник Петро Науменко. У заході взяв участь начальник Одеської залізниці Микола Луханін.

У цьогорічному засіданні Конференції беруть участь генеральні директори (або їхні уповноважені представники) залізниць із 25 країн-членів ОСЗ: Азербайджан, Албанія, Білорусь, Болгарія, Угорщина, В'єтнам, Грузія, Іран, Казахстан, Китай, КНДР, Куба, Киргизія, Латвія, Литва, Молдова, Монголія, Польща, Росія, Румунія, Словаччина, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Україна, Чехія, Естонія тощо.

Відкриваючи Пленарне засідання Конференції, Сергій Болоболін висловив слова вдячності керівникам залізничних адміністрацій, які діляться своїм цінним досвідом, адже реформування залізничної галузі в Україні здійснюватиметься зважено: з урахуванням як позитивного так і негативного досвіду країн, де реформування вже відбулося.  «Більшість країн-учасниць ОСЗ активно сприяють нам у вивченні питань реформування у рамках робочих груп ОСЗ. Саме від вирішення цих важливих та нагальних питань залежить спільне сьогодення та майбутнє транспортних перевезень. Від реформування залізничного транспорту ми очікуємо підвищення конкурентоспроможності, інвестиційної привабливості, створення сприятливих умов для реалізації транзитного потенціалу України, інтеграції залізничного транспорту України в європейську та світову транспортні системи», – наголосив Сергій Болоболін.

У ході XXVIII засідання Конференції було підведено підсумки роботи за 2012 рік Комісій ОСЗ з питань вантажних та пасажирських перевезень, інфраструктури та рухомого складу, а також Постійних робочих груп з інформатики та кодування і розрахункових питань залізниць.

Конференція Генеральних директорів організовує співпрацю в області міжнародних залізничних перевезень між країнами Європи та Азії, зокрема комбіновані перевезення, взаємний обмін інформацією про очікувані зовнішньоторговельних перевезень, і розробляє спільні конкурентоспроможні пропозиції, встановлює правила користування вагонами і контейнерами у міжнародному сполученні, організовує розрахунки між залізницями тощо.

Головною метою роботи ОСЗ є розвиток міжнародних вантажних і пасажирських перевезень, створення єдиного залізничного транспортного простору в Євразійському регіоні, підвищення конкурентоспроможності трансконтинентальних залізничних напрямів, а також сприяння технічному прогресу і науково-технічного співробітництва в галузі залізничного транспорту.

Прес-служба Одеської залізниці

Начальник Одеської залізниці взяв участь у XXVIII засіданні Конференції Генеральних директорів залізниць ОСЗ - 0