24.04.2013р.

Працівники воєнізованої охорони Одеської залізниці розкрили 16 крадіжок

Упродовж трьох місяців поточного року працівники служби воєнізованої охорони Одеської залізниці розкрили 16 випадків крадіжок на загальну суму понад 12 тис. грн. та затримали 23 розкрадачів. За зазначеними фактами порушили 17 кримінальних та 4 адміністративні справи. Найбільше від зловмисників потерпає колійне господарство залізниці – тут трапилося 11 випадків розкрадання майна та затримано 13 осіб. Було розкрито два випадки крадіжки вантажу. Також залізничники спільно з працівниками воєнізованої охорони дбають про збереження вантажів вантажовідправників. Їх робота спрямована на виявлення та попередження випадків розкрадання вантажів з вагонів відкритого типу під час руху поїздів. Особовий склад воєнізованої охорони супроводжує вантажі на усьому шляху прямування Одеською залізницею із вогнепальною зброєю.

Крім того, особовим складом воєнізованої охорони Одеської залізниці проводилася активна робота щодо перевірки приймальних пунктів металобрухту з метою виявлення таких, які працюють з порушенням Закону України «Про металобрухт». У ході проведених рейдів перевірено 55 пунктів, один з них закрито.

Залізничники нагадують громадянам, що розкрадання майна та матеріальних цінностей залізниці є несанкціонованим втручанням у роботу залізничного транспорту, що впливає на безпеку руху поїздів та може призвести до виникнення надзвичайних ситуацій, як наслідок – до нещасних випадків.

Прес-служба Одеської залізниці