17.04.2013р.

Одеські залізничники просять ЗМІ зважено ставитися до інформації отриманої від недобросовісних працівників

Захищаючи інтереси трудового колективу Одеська залізниця звертається до працівників пасажирського господарства із закликом не підтримувати провокацій з боку недобросовісних працівників, які допускають грубі порушення своїх посадових обов’язків.

Останнім часом ряд ЗМІ розповсюджують неправдиву інформацію від начальника пасажирського поїзда С.С. Горчева щодо незаконного припинення контракту з даним працівником (термін дії контракту припиняється 26.04.2013).

 Одеська залізниця наголошує: жодного шансу на продовження контракту даний працівник не має, адже керівництво залізниці повинно забезпечити максимальний дієвий контроль за станом розгляду фактів грубих порушень посадових обов’язків працівниками поїзних бригад пасажирського господарства, особливо таких як перевезення безквиткових пасажирів та не допускати прийому на роботу, пов’язану з обслуговуванням пасажирів осіб, що раніше вчиняли зазначені порушення. Наразі у С.С. Горчева є три діючі дисциплінарні стягнення за порушення своїх посадових обов’язків. Недоліки в роботі були виявлені у пасажирських поїздах під керівництвом начальника поїзда С.С. Горчева, зокрема рекордне провезення безквиткових пасажирів (65 осіб) у пасажирському поїзді №59 сполученням «Харків - Одеса». Слід зазначити, що перевезення безквиткових пасажирів підриває авторитет робітників пасажирського господарства та шкодить іміджу залізниці! До того ж це є пряме нанесення збитків підприємству та залізниці в цілому. Саме тому залізничники ніколи не припинять боротьбу з незаконним перевезенням безквиткових пасажирів.

ДП «Одеська залізниця» не вбачає жодних порушень трудового законодавства України по відношенню до Горчева С.С.  та звертається залізничників і представників засобів масової інформації зважено ставитися до інформації, що, суб’єктивно та, на жаль, однобоко надається недобросовісними працівниками, які намагаються в першу чергу відстоювати власні інтереси.

Прес-служба Одеської залізниці