08.04.2013р.

На Одеській залізниці розпочався конкурс дитячого малюнку

На Одеській залізниці розпочався конкурс дитячого малюнку

2 квітня на Одеській залізниці стартував конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». У конкурсі можуть взяти участь діти залізничників та діти, які мешкають поблизу залізничної інфраструктури. Для цього дитині достатньо намалювати ілюстрацію правил безпечного перебування на об’єктах залізничної інфраструктури, попередження виробничого або невиробничого травматизму тощо.

Служба охорони праці такий конкурс проводить щороку. З шести областей, які обслуговує Одеська залізниця, малюнки спочатку надходять до структурних підрозділів, а згодом до служби охорони праці. Традиційно у конкурсі беруть участь до двох сотень дітей віком від 4 до 16 років. По закінченні конкурсу служба охорони праці організує виставку дитячих робіт. Авторів найкращих малюнків заохотять дарунками.

Одеські залізничники переконані, що саме у ранньому віці у дітей формується глибоке усвідомлення важливості дотримання правил безпеки на залізниці. До того ж залізничники знайшли спосіб ці знання пропагувати наочно у ігровій формі.

Конкурс малюнка триватиме до 24 квітня.

Прес-служба Одеської залізниці