20.03.2013р.

Одеські залізничники проводять активну профілактично-роз'яснювальну роботу серед молоді

Одеські залізничники постійно проводять активну профілактично-роз’яснювальну роботу з попередження невиробничого травматизму серед учнів шкіл, ліцеїв та коледжів, студентів вищих навчальних закладів, розташованих поблизу залізничних станцій або об’єктів залізничної інфраструктури. Зокрема постійно роз’яснюються «Правила безпеки громадян на залізниці». У ході бесід та лекцій залізничники нагадають дітям, що залізниця – це зона підвищеної небезпеки, де необхідно берегти власне життя і здоров’я та своїх батьків, суворо дотримуючись правил безпеки на залізничному транспорті.

 У 2012 році працівники служби охорони праці провели профілактичні заняття у 560 навчальних закладах та майже півсотні раз звернулися до громадськості через засоби масової інформації (газети, електронні ЗМІ, радіо). Окрім того, залізницею курсує вагон «Охорони праці» спеціалісти якого проводять роз’яснювальну роботу із учнями шкіл. Діти мають можливість відвідати кабінет на колесах, де знаходиться безліч наочних посібників, відеоматеріалів з охорони праці. Переглянувши спеціальні навчальні відеофільми, зокрема «Правила поведінки у вагоні поїзда» та «Правила перебування на залізничній колії» дітлахи мають змогу поставити свої запитання спеціалісту. Минулого року вагон «Охорони праці» зупинявся і проводив свою роботу на станціях Вапнярка, Долинська, Знам’янка, Котовськ, Помічна, Роздільна, Христинівка, Черкаси та Т.Шевченка.

Проведення такої роботи викликане необхідністю попередити випадки травматизму на об’єктах залізничної інфраструктури серед молоді та проводитиметься службою охорони праці Одеської залізниці і надалі.

Прес-служба Одеської залізниці

Одеські залізничники проводять активну профілактично-роз'яснювальну роботу серед молоді - 0