07.05.2012р.

Микола Луханін привітав ветеранів-залізничників із 67-ю річницею Дня Перемоги

Микола Луханін привітав ветеранів-залізничників із 67-ю річницею Дня Перемоги
7 травня 2012 року в актовій залі Управління Одеської залізниці відбулися урочисті присвячені святкуванню 67-ї річниці Дня Перемоги.
Начальник Одеської залізниці Микола Луханін підкреслив вагомий внесок залізничників рідної магістралі у перемогу над німецько-фашистськими загарбниками у дні Великої Вітчизняної війни: «Тисячі наших працівників брали участь в боротьбі проти ворожих військ, визволяючи Батьківщину. У героїчній обороні Одеси брав участь Одеський залізничний батальйон, який нараховував 1200 бійців-залізничників. Понад 400 з них загинули при обороні Одеси. На окупований території Знам’янського, Шевченківського, Помічнянського, Христинівського вузлів активно діяли підпільні групи, що завдавали нищівних ударів ворогу. У 1944 році залізничники збудували ескадрилью бомбардувальників «Залізничник Одещини». Ця ескадрилья брала участь у визволенні території Східної Європи від фашистів. Сьогодні Одеська магістраль нараховує 3196 учасників та 391 інваліда Великої Вітчизняної війни, а також 554 учасників бойових дій - усі вони у той страшний час героїчно боронили свободу рідної землі. Ми щиро вдячні Вам, дорогі ветерани, за наше мирне життя, за щастя наших дітей та онуків!»
До теплих слів на адресу ветеранів-залізничників долучилися голова Ради ветеранів на Одеській залізниці Володимир Зелений та голова Дорожнього комітету профспілки Анатолій Прокопенко.
З нагоди Дня Перемоги 20 ветеранів-залізничників отримали почесні нагороди від Укрзалізниці та начальника Одеської залізниці. Завершив урочисті святковий концерт.